Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell 1 Yıl Boyunca Bedava 1000 DK ve 2 GB İnternet Kampanyası

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

30.01.2019
600
Turkcell 1 Yıl Boyunca Bedava 1000 DK ve 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell 1 Yıl Boyunca Bedava 1000 DK ve 2 GB İnternet Kampanyasıyla İle özel avantajları sunmaya geliyor. Kampanyanın geçerli olduğu İllerde İkamet eden değerli Turkcell Faturalı / Faturasız müşterilerimiz seçtikleri tarifeye ilave olarak hatlarına her ay düzenli olarak faydaları yüklenecektir. Turkcell İle Özel fırsat kampanyasından yararlanmak için gerekli kriterleri sağlayan müşterilerimiz 12 ay boyunca hatlarına her ay 1000 DK ve 2 GB İnternete Bedava olarak sahip olabileceklerdir.

Turkcell 1 Yıl Boyunca Bedava 1000 DK ve 2 GB İnternet Kampanyasına katılan müşterilere belirtilen koşulları sağlamaları durumunda tercihlerine göre paketlerine ek yurtiçinde geçerli 1000 DK veya 2GB internet hediye edilecektir. Kampanya başladıktan sonra, belirtilen koşulları sağlayan ve kampanyadan faydalanan müşteriler; Turkcell faturalıda kaldıkları sürece kampanya faydasından 12 ay boyunca her ay yararlanacaktır. Turkcell faturalıdan ayrılma durumunda kampanya iptal olacaktır.

Turkcell 1 Yıl Boyunca Bedava 1000 DK ve 2 GB İnternet Kampanyasına katılmak isteyen faturalı müşterilerimiz yeni tesis veya numara taşıma ile geldikten sonra veya faturasızdan faturalıya geçtikten sonra ilk 30 gün içerisinde SMS ile ücretsiz olarak 1000DK veya 2GB internet faydasından hangisini tercih ettiklerini belirterek katılabilecektir. Kampanya kapsamında hediye 1000DK ve 2GB internet faydalarından yalnızca birinden faydalanılabilecektir. Kampanyadan 1 defa faydalanılabilir.

Turkcell 1 Yıl Boyunca Bedava 1000 DK ve 2 GB İnternet Kampanyasına katılmak isteyen faturasız müşterilerimiz faturasız hat sahipleri; yeni tesis veya numara taşıma ile Turkcell’e geldikten sonra ilk 30 gün içerisinde SMS ile ücretsiz olarak 1000DK veya 2GB internet faydasından hangisini tercih ettiklerini belirterek katılabilecektir. Tercih SMS’inin ardından, Turkcell’e geldikten sonra ilk 90 gün içinde 20 TL ve üstü bir paket satın aldıklarında, kampanya faydasından otomatik olarak yararlanmaya başlayacaklar ve 12 ay boyunca 20TL ve üzeri paket aldıklarında kampanya faydası otomatik tanımlanacak.  Kampanya kapsamında hediye 1000 DK ve 2GB internet faydalarından yalnızca birinden faydalanılabilecektir. Kampanyadan 1 defa faydalanılabilir.

Kampanya adı

1 Yıl Boyunca Bedava 1000 DK ve 2 GB İnternet

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı – Faturasız

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

Kampanya kriterlerini sağlayıp,  tercihinize göre faturalı hatlar için ILFIRSAT 2GB veya ILFIRSAT 1000DK yazıp 2200’a, faturasız hatlar için ise ILFATURASIZ 2GB veya ILFATURASIZ 1000DK yazıp 2200’a gönderdikten sonra faydalarınız hattınıza yüklenir. Gelen onay bilgilendirme SMS’inin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kalan Bakiye Sorgulama

Kalan yazıp 2200 a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Kampanya İptal

Katıldığınız kampanyaya göre değişiklik göstermekle birlikte

Faturalı Hatlar İçin: IPTAL ILFIRSAT 2GB veya IPTAL ILFIRSAT 1000DK

Faturasız Hatlar İçin: IPTAL ILFATURASIZ 2GB  veya IPTAL ILFATURASIZ 1000DK kısa kodlarından birini yazıp 2200’a göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanyadan faydalanabilecek iller ve katılım kriterleri aşağıda belirtilmiştir.
 • Kampanya İzmir, Aydın, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale, Antalya, Denizli, Afyon illerinde faturalı bireysel ses yeni tesis ve numara taşıma ile Adana, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Osmaniye, Gaziantep, Hatay, Manisa, Zonguldak illerinde faturasızdan faturalıyı geçiş işlemlerini kapsar.
 • Kampanyadan son 90 gün içinde İzmir veya Aydın illerinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell’li olan faturalı ses hatları faydalanabilir.  12.11.2018 tarihi itibariyle kampanyadan son 90 gün içinde Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale, Antalya, Denizli, Afyon illerinde de numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell’li olan faturalı ses hatları faydalanabilir.
 • Kampanyadan ayrıca Adana, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Osmaniye illerinde kampanya başlangıç tarihi itibarıyla faturasızdan faturalıya geçen müşteriler faydalanabilirler. 12.11.2018 tarihi itibariyle Gaziantep, Hatay, Manisa, Zonguldak illerinde de faturasızdan faturalıya geçen müşteriler faydalanabilirler.
 • Kampanyaya katılan müşterilere belirtilen koşulları sağlamaları durumunda tercihlerine göre paketlerine ek yurt içinde geçerli 1000 DK veya 2GB internet hediye edilecektir. Kampanya başladıktan sonra, belirtilen koşulları sağlayan ve kampanyadan faydalanan müşteriler; Turkcell faturalıda kaldıkları sürece kampanya faydasından 12 ay boyunca her ay yararlanacaktır. Turkcell faturalıdan ayrılma durumunda kampanya iptal olacaktır.
 • Kampanya kriterlerini sağlayıp,  tercihinize göre ILFIRSAT 2GB veya ILFIRSAT 1000DK yazıp 2200’a gönderdikten sonra faydalarınız hattınıza yüklenir. Gelen onay bilgilendirme SMS’inin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler; yeni tesis veya numara taşıma ile geldikten sonra veya faturasızdan faturalıya geçtikten sonra ilk 30 gün içerisinde SMS ile ücretsiz olarak 1000DK veya 2GB internet faydasından hangisini tercih ettiklerini belirterek katılabilecektir. Kampanya kapsamında hediye 1000DK ve 2GB internet faydalarından yalnızca birinden faydalanılabilecektir. Kampanyadan 1 defa faydalanılabilir.
 • Faturasız Hatlar İçin:
 • 11.2018 itibariyle Afyon, Antalya, Çanakkale, Denizli, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ illerinde  yeni bir hat satın alarak veya numarasını taşıyarak Turkcell’e gelen faturasız, ses hattı müşterilerimiz de kampanya faydalanabilecektir.
 • Kampanyaya katılmak isteyen bireysel, faturasız hat sahipleri; yeni tesis veya numara taşıma ile Turkcell’e geldikten sonra ilk 30 gün içerisinde SMS ile ücretsiz olarak 1000DK veya 2GB internet faydasından hangisini tercih ettiklerini belirterek katılabilecektir. Tercih SMS’inin ardından, Turkcell’e geldikten sonra ilk 90 gün içinde 20 TL ve üstü bir paket satın aldıklarında, kampanya faydasından otomatik olarak yararlanmaya başlayacaklar ve 12 ay boyunca 20TL ve üzeri paket aldıklarında kampanya faydası otomatik tanımlanacak.  Kampanya kapsamında hediye 1000DK ve 2GB internet faydalarından yalnızca birinden faydalanılabilecektir. Kampanyadan 1 defa faydalanılabilir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan bireysel, faturasız, ses hattı müşterilerimiz faydalanmak istedikleri avantajı seçmek üzere ILFATURASIZ 2GB veya ILFATURASIZ 1000DK yazıp 2200’a göndermelidirler.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar faturasız hatlar için 30 günlüktür.
 • Kampanya sadece belirtilen illerde bulunan Turkcell noktalarından yapılan işlemleri kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalarda ücretlendirme periyodu konuşma için 6 saniye, internet 100 kbps’dır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen faydaların sona ermesi durumunda; kullanımlar mevcut tarife üzerinden devam eder. Kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez ve 3. şahıslara devredilemez.
 • Kampanyadan son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımış müşteriler yararlanamaz.
 • Kampanyadan faydalanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.