Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom’dan Mobil Abonelere Ücretsiz İnternet Kampanyası


27.07.2020
338
Türk Telekom’dan Mobil Abonelere Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan Mobil Abonelere Ücretsiz İnternet Kampanyası, Türk Telekom mobil abonelerine yönelik olarak oldukça dikkat çekici bir kampanya başlatıyor. Belirtilen kampanyaya göre Türk Telekom mobil kullanıcıları için Kurban Bayramına özel bedava internet kullanım hakkı sunacak. Türk Telekom’dan mobil müşterileri için ücretsiz olarak sunulacak bedava internet kampanyasına göre özel günlerde her zaman abonelerini mutlu eden Türk Telekom, bayramda da bu geleneğini bozmuyor. Kurban Bayramına oldukça az bir zaman kalırken Türk Telekom’dan oldukça dikkat çeken bir kampanya haberi gelmiş bulunmaktadır. Türk Telekom Kurban Bayramı için mobil abonelerine yönelik olarak sürpriz bir kampanya ile karşılarına çıkmaya hazırlanmış bulunuyor. Gelen açıklamaya göre de Türk Telekom mobil kullanıcıları, Kurban Bayramı’nda sevdikleri ile diledikleri gibi iletişim kurabileceklerdir.

Türk Telekom Mobil Aboneleri Ücretsiz İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanır?

Türk Telekom Mobil Aboneleri Ücretsiz İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanır? Türk Telekom abonelerinin belirtilen kampanyadan faydalanabilmeleri için abonelerin, Kurban Bayramı haftasında, Türk Telekom Online İşlemler menüsüne giriş yaparak Sil Süpür uygulamasını kullanmaları gerekmektedir. Böylece Türk Telekom abonelerine Sil Süpür uygulaması üzerinden milyonlarca Bedava GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır. Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları, tarife ve paketlerine ek olarak Kurban bayramına özel birbirinden avantajlı GB İnternet hediyelerinden kazanma şansına sahip olacaktır.

Türk Telekom Mobil Aboneleri için ücretsiz internet hediye fırsatından faydalanmak için abonelerin Sil Süpür uygulamasını kullanmaları gerekmektedir. Her zaman için Çarşamba ve Cuma günleri sunulmakta olan Sil Süpür kullanım hakkı, Kurban Bayramı öncesinde 29 – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında sunulacaktır. Belirtilen tarihler arasında Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girerek Sil Süpür oyununu oynayan tüm Türk Telekom aboneleri için oldukça içeriği geniş Bedava İnternet seçenekleri sizleri bekliyor olacaktır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Türk Telekom Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet Kampanya Detayları

  • Türk Telekom Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet Kampanyasından tüm Türk Telekom aboneleri faydalanabilmektedir.
  • Düzenlenen kampanya doğrultusunda verilecek olan internet hediyesi Kurban Bayramı için hazırlanmış bulunmaktadır.
  • Türk Telekom Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girmeleri gerekmektedir.
  • Türk Telekom Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet, Sil Süpür oyunu üzerinden verilecektir.
  • Türk Telekom Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler için 29 Temmuz ve 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Online İşlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür oyununu oynaması gerekmektedir.
  • Türk Telekom Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet Kampanyasında sunulacak olan Bedava İnternet kullanım hakkı yurt içerisindeki kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Türk Telekom Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet Kampanyası ile ilgili olarak her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Türk Telekom Kurban Bayramı 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.