Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom’dan 65 Yaş Üstü Vatandaşlara Her Yöne 500 Dakika Ücretsiz!


09.04.2020
584
Türk Telekom’dan 65 Yaş Üstü Vatandaşlara Her Yöne 500 Dakika Ücretsiz!

Türk Telekom’dan 65 Yaş Üstü Vatandaşlara Her Yöne 500 Dakika Ücretsiz! Korona virüsü kapsamında 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız için Türk Telekom’dan destek geldi. Türk Telekom müşterisi olan, 65 yaş ve üstü vatandaşlarımıza her yöne geçerli olan 500 Dakik konuşma hakkı ücretsiz olarak sunmaktadır. Kampanya kapsamında 65 yaş ve üstü müşterilerimiz için her yöne geçerli olan 500 dakika ücretsiz kullanım hakkı sunulmaktadır. Üstelik 500 dakika her yöne kullanım hakkı kampanyası neticesinde herhangi bir başvuru yapmanıza gerek olmamaktadır. Ülke ve dünya olarak zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde tek temennimiz en az kayıp ve hasar ile virüsün etkilerinden kurtulmak olmaktadır. Bu kapsamda ülke olarak el ele vererek ve mücadele için herkesin elinden geleni sonuna kadar yapması gerekmektedir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Türk Telekom Her Yöne 500 Dakika Kampanya Detayları

Türk Telekom Her Yöne 500 Dakika Kampanya Detayları, Türk Telekom ile 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza, korona virüsü kapsamında sağlık açısından evden çıkmamaları çağrısına uyum sağlamak için Türk Telekom düzenlediği kampanya doğrultusunda her yöne geçerli olan ve sabah 7’den, akşam 7’ye kadar görüşme yapabilecekleri 500 dakikayı ücretiz olarak sunmaktadır. Türk Telekom’un düzenlediği her yöne geçerli 500 dakika kampanyası için 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın herhangi bir başvuruda bulunmalarına gerek bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında ücretsiz dakikalarınız otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Türk Telekom’un 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız için düzenlediği bu kampanya 28 Mart 2020 – 28 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.

Türk Telekom ile 65 yaş ve üzeri müşterilerimize her yöne 500 dakika ve Akşam 7’den Sabah 7’ye Kampanyaları, Alo Paket müşterileri için de geçerlidir. Alo paket müşterileri için sunulan her yöne 500 dakika şehir içi, şehirler arası, yurtiçi GSM ve Uluslararası 1. Kademe Sabit hat yönlerini kapsamaktadır. Kampanya kapsamında yararlanılmayan dakikalar kampanya bitiminde devretmez, taahhüt ve cayma bedeli içermez. Üstelik ev telefonunuz ile akşam 7’den sabah 7’ye tarifenize ek bir ücret ödemeden dilediğiniz gibi konuşabilirsiniz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.