Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Yeni Yıla Özel Bedava 15 GB İnternet Kampanyası


03.01.2019
843
Türk Telekom Yeni Yıla Özel Bedava 15 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Yeni Yıla Özel Bedava 15 GB İnternet hediye ediyor. Türk Telekom’dan süper kampanya İnternet kullanımı bol olan müşterilerimize tarifelerine ek Bedava 15 GB İnternet hediye ediyoruz. Türk Telekom olarak Yeni Yılda bol GB hediyeniz bizden siz değerli kullanıcılarımıza hediye. Yeni yılda internetsiz kalmayın, sizde hemen Türk Telekom Bedava İnternet makalesinde yer alan yeni kampanyalara katılabilirsiniz. Türk Telekom Yeni Yıla Özel Bedava 15 GB İnternet Kampanyası; Yeni yıla özel olarak, Aylık 5GB mobil internet 35TL yerine sadece 15 TL’ye satın almanız mümkündür. Paketi satın aldığınız takdirde tarifenize ilave olarak ek 15GB da hediye ediyoruz. Türk Telekom Yeni Yıla Özel Bedava 15 GB İnternet Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan müşterilerimize ilk 3 ay her ay 5GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanacaktır.

Türk Telekom Yeni Yıla Özel Bedava 15 GB İnternet Kampanyası paketinizi Online İşlemlerden de satın alabilirsiniz. Paketi satın almak için; EKSTRA 5GB yazıp 5555‘e göndererek de gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom Yeni Yıla Özel Bedava 15 GB İnternet Kampanyası Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 35TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir. Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.

Türk Telekom Yeni Yıla Özel Bedava 15 GB İnternet kampanyasından; BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel faturalı müşterilerimiz kaydolabilir. Son 30 günde yeni aktivasyon ve hat taşıma ile Türk Telekom faturalı mobil müşterisi olanlar kampanyadan yararlanamaz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları aşağıdaki gibidir.

  • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel faturalı müşterilerimiz kaydolabilir. Son 30 günde yeni aktivasyon ve hat taşıma ile Türk Telekom faturalı mobil müşterisi olanlar kampanyadan yararlanamaz.
  • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 35TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
  • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.
  • Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan müşterilerimize ilk 3 ay her ay 5GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanacaktır.
  • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
  • Paketin satın alındığı fatura dönemi için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
  • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
  • Söz konusu paketin; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, şirketimiz tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecek ve müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.