Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Yazlık 16 Mbps İnternet Kampanyası – 206,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

01.11.2019
402
Türk Telekom Yazlık 16 Mbps İnternet Kampanyası – 206,90TL

Türk Telekom yazlıkçılarımız internet konusunda çözümler sunmaya devam ediyor. Türk Telekom Yazlık 16 Mbps İnternet Kampanyası, yaz boyunca konakladığı evde de internet isteyen müşterilerimiz doğru yerdesiniz. Türk Telekom Yazlık 16 Mbps İnternet kampanyası ile yazlıkta, yaylada, köyde dilediğiniz her yerde 2 ya da 3 aylık seçenekleri ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Türk Telekom’un Yazlık 8 Mbps İnternet Kampanyası, limitsiz internet olarak 2 ve 3 ay süre seçenekleriyle yaz boyunca ihtiyacınız olan her evde sizinle!

Türk Telekom ile artık yaz aylarını evinizin dışında, yaz boyunca konakladığınız tüm evlerde her yerde internet hizmeti alarak çok rahat geçirebileceksiniz. Türk Telekom siz değerli müşterilerimize çözüm ortağınız olarak yanınızda!

Türk Telekom Yazlık 16 Mbps İnternet Kampanyasına hemen başvurun, evde internetin lideri Türk Telekom’un ayrıcalıklarla dolu dünyasını tatilde de yaşayın! Tatilde de evinde olduğu gibi ayrıcalık arayanların dünyası Türk Telekom!

Kampanya Dahilinde Ücretsiz Servisler

Binlerce Noktada WİFİ : Türk Telekom WiFi noktalarından internete 2 GB ücretsiz giriş fırsatı.

Muud Doyasıya Müzik : Muud üyeliği ve ücretsiz aylık 1000 yerli şarkıyı dinleme keyfi.

McAfee Antivirüs Koruma : Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 1 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı.

Türk Telekom Yazlık 16 Mbps İnternet Kampanyasına hemen başvurunuzu gerçekleştirin, sizin için gelip hemen işlemlerinizi başlatalım, kurulumu tamamlayalım. İnternetinizi evinize ulaştıralım, dilerseniz Türk Telekom’dan aldığınız modeminizi ya da mevcut modeminizin kurulumunu gerçekleştirelim. İnternetinizin bağlantı işlemleri bittikten sonra gerekli kontrolleri yaparak, internet erişiminizin gerçekleştiğinden emin olmadan evinizden ayrılmıyoruz.

Kampanya adı

 Yazlık 16 Mbps İnternet Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Ev interneti

İçerikler

Türk Telekom Yazlık 16 Mbps İnternet Kampanya Avantajları

İster 2 ay, ister 3 aylık süre seçeneği

Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; yalın paketler için erişim ücreti ve internet paket ücreti dahil toplam ücret gösterilir.
Ücretsiz Katma Değerli Servisler: Türk Telekom evde internete gelen müşterilere; Muud ile birlikte her ay 1000 şarkı dinleme keyfi, binlerce Türk Telekom Wifi noktasında internete ücretsiz giriş imkanı ve bilgisayarınızı virüslerden, casus yazılımlardan korumak için 1 adet McAfee Antivirüs Plus lisans hakkı sunar.
Bağlantı Ücreti: Kampanya kapsamında ücretsizdir
İndirimli Modem: Satış anında, kampanya kapsamında, 2 ya da 3 ay taksitle modem sunulmaktadır. Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizin, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Limitsiz İnternet Kampanya Fiyatı: 206,90TL*2Ay

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

444 1 444 Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak ya da Türk Telekom Satış Noktalarını ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan  bireysel yeni aboneler ile taahhütsüz ve hazır net  paketinden deki mevcut aboneler yararlanabilir.
  • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
  • Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı’na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere ve cihaza  göre değişiklik gösterebilecektir.
  • 100GB paketlerinin ay içerisindeki veri kullanımı (download), paket kapsamında sağlanan aylık kullanım miktarına ulaştığında, internet hizmeti ay sonuna kadar durdurulur. Herhangi bir aşım bedeli uygulanmaz. Takip edilen aya girildiğinde internet hizmetinden mevcut bağlantı hızlarında yararlanmaya devam edilebilir.
  • Kampanyadan Yalın internet (telefon bağlantısız internet) hizmetiyle de yararlanılabilmektedir. Yalın İnternet paketlerine yalın internet aylık erişim ücreti (vergiler dahil 15TL) ile Sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus alınan 10TL Devre Hazırlama Ücreti dahildir.
  • Yeni aboneliklerde alınan 264TL (vergiler dahil) bağlantı ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
  • Abonenin tercih ettiği pakete göre uygulanacak olan ücret, aboneye işbu hizmetin verilmeye başladığı ay sonunda tek seferde faturasına yansıtılacak ve Abone paket süresi sona erene kadar hizmetten yararlanabilecektir. Seçilen paketin süresinin sonunda Abone aksi yönde talebini iletmediği takdirde hattı dondurulacak ve gelecek yıl aynı dönemde yeniden aktif hale getirilerek yürürlükteki ücretten faturalandırılacaktır. Abone, süreli paketin bitiminde dilerse paketini kullanmaya devam etme veya hat dondurma yapılmaması ve internet paketinin iptalini talep edebilir. Yazlık İnternet Paketleri için paket süresince hat dondurma işlemi yapılamamaktadır.
  • Abone seçmiş olduğu paket süresi  boyunca Tarife/Paket değişikliği yapamaz. Ancak, almış olduğu Yazlık İnternet Paket’inin kullanımından ve tüm haklarından vazgeçerek Yazlık İnternet Aboneliği’ni tamamen sona erdirebilir veya istediği yeni bir pakete geçebilir. Her iki durumda da abone herhangi bir bedel iadesi talep edemez.
  • Abonenin, seçmiş olduğu paketin süresinden önce aboneliğini sona erdirmesi ya da Yazlık İnternet paketi dışındaki diğer internet paketlerine geçiş yapması halinde paket ücreti ile ilgili olarak geri ödeme yapılmayacaktır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.