Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası


22.01.2021
135
Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası, Türk Telekom abonelerine yönelik yepyeni bir kampanya daha başlatmış bulunmaktadır. Türk Telekom sosyal medya üzerinden gelen son değişiklikler ardından almış olduğu karar doğrultusunda Yaay ve BİP uygulamasının kullanılmasını desteklemek adına yeni bir kampanya ile karşımıza çıkmış bulunuyor. Türk Telekom abonelerine sunulan bu kampanya kapsamında Yaay ve BİP uygulamalarını ücretsiz olarak kullanım sağlayabileceklerdir. Tüm dünyada oldukça etkin bir şekilde kullanılmakta olan WhatsApp platformuna gelmiş olan son düzenlemeler nedeni ile birçok kullanıcı artık bu uygulamayı değiştirme kararı almış bulunuyor. WhatsApp tarafından sunulan koşulları kabul etmeyi red etmiş kullanıcılar için de yepyeni uygulama olan Yaay, kullanımı çok fazla olamasa da BİP kullanımlarının artırılması adına düzenlenen kampanya siz değerli Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bulunmaktadır.

Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası tüm Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Türk Telekom’a ait anlık mesajlaşma uygulaması olan Yaay ve Turkcell’in anlık mesajlaşma uygulaması olan BİP kullanımını desteklemek adına Bedava Kullanım hakkı sunulmaktadır. WhatsApp kullanıcılarından istenen özel bilgilerinin kullanılması ile ilgili istenen iznin ardından da bu durumdan gelen rahatsızlıklar nedeni ile kullanıcılar farklı platformlara yönelmeye başlamış bulunmaktadır. Bu kapsamda da Türk Telekom yepyeni bir kampanya başlatarak ücretsiz bir şekilde Yaay ve BİP kullanımını desteklemek adına yeni bir kampanyayla karşımıza çıkmış bulunmaktadır.

Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Düzenlenmiş olan kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin belirtilen uygulama mağazası olan Google Play Store ve APP Store üzerinden Yaay ve BİP uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gereklidir. Türk Telekom abonesi olarak indirme ve kayıt işleminin ardından belirtilen iki yeni uygulama da ücretsiz olarak sunulacaktır. Yaay ve BİP uygulamaları üzerinden ücretsiz bir şekilde yazışmak, fotoğraf ve video göndermek, sesli mesaj yollamak ayrıca birlikte görüntülü ve sesli görüşme yapmak da mümkün olmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyası – 79TL Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanya Detayları

  • Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası, Tüm Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
  • Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin belirtilen uygulama mağazasından Yaay ve BİP Uygulamalarını indirmeleri gerekmektedir.
  • Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası en çok kullanılmakta olan uygulama WhatsApp yerine alternatif olarak anlık mesajlaşma uygulaması arayan aboneler için hazırlanmış olmaktadır.
  • Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasında uygulamaları Appstore ve Google Play’den ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz.
  • Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasında uygulama açılış ekranından bilgilerinizi girdikten sonra uygulamaları kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasında kampanyaya katılım tüm Türk Telekom Mobil müşterileri için ücretsizdir.
  • Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası kapsamında Türk Telekom abonelerinin Yaay ve BİP kullanımları tamamen ücretsiz olmaktadır.
  • Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasından faydalanan Türk Telekom aboneleri Yaay ve BİP uygulamalarını internet paketlerinden hiçbir harcama yapmadan kullanabilmektedirler.
  • Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası kapsamında uygulamayı indiren Türk Telekom abonelerine anında otomatik olarak ücretsiz olarak kullanım hakkı tanımlanmaktadır.
  • Türk Telekom Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyasında her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkı Türk Telekom’a ait olmaktadır.

Türk Telekom Paketmatik Kampanyası

2021 Türk Telekom Online Fatura Ödeme İşlemleri

2021 En Avantajlı Türk Telekom Tarifeleri Nelerdir?

Türk Telekom / Faturalı Yeni Prime 20 GB Tarifesi – 65TL

Türk Telekom İlk Ay Bizden 24 Mbps Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası – 99,90TL

Cep Telefonu Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Arama Geçmişi Dökümü Nasıl Alınır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.