Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Xiaomi Redmi 8A, 32 GB Tarifenize Ek – 245TL


10.01.2021
490
Türk Telekom / Xiaomi Redmi 8A, 32 GB Tarifenize Ek – 245TL

Türk Telekom Xiaomi Redmi 8A, 32 GB Tarifenize Ek akıllı cihaz kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek taksit seçenekleri ile satın alabileceğiniz oldukça avantajlı kampanya olmaktadır. Xiaomi marka ve model olarak en çok tercih edilenler arasında yer alan oldukça kullanışlı bir telefon markası siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Xiaomi marka olarak akıllı cihazlar arasına sonradan katılmasına istinaden yine de tasarımları, modelleri ve kullanım açısından sağladığı kolaylıklar neticesinde adını duyurmayı başarmış bulunuyor. Xiaomi Redmi 8A, 32 GB model cihazı diğer cihazlardan ayıran en belirgin özelliği pilinin şampiyon ilan edilmesidir. Pil şampiyonu Xiaomi Redmi 8A, 32 GB model cihaz Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom – Xiaomi iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, Xiaomi Redmi 8A, 32 GB model cihaza 12 Ay boyunca Aylık*245TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Dilerseniz de Xiaomi Redmi 8A, 32 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 2.399TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Xiaomi Redmi 8A, 32 GB cihaz şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Xiaomi işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Xiaomi Redmi 8A, 32 GB model cihazın Mavi, kırmızı ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi 8A, 32 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 2.399TL
Türk Telekom / Faturalı Tarifenize Ek 12 Ay Her Ay: 245TL

Xiaomi Redmi 8A, 32 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.22″ HD+
 • Kamera / 8.0 MP Ön Kamera / 12.0 MP Arka Kamera
 • İşlemci  / Qualcomm Snapdragon 439 Octa Core 2 GHz / 2.0GHz
 • RAM / Dahili Hafıza 2 GB / 32 GB
 • İşletim Sistemi  / Andorid 9.0 Pie
 • Batarya / 5000 mAh
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.