Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom World Of Tanks Kampanyası


13.10.2020
356
Türk Telekom World Of Tanks Kampanyası

Türk Telekom World Of Tanks Kampanyasında yer alan oyun 20.yüzyılın ortalarında zırhlı savaş araçları ile gerçekleştirilmiş olan savaşlara adanmış, takım tabanlı, çok sayıda kullanıcının aynı anda internet üzerinden oynayabildiği bir oyun olmaktadır. Worlf Of Tanks dünya çapında 160 milyon kişiye ulaşan büyük bir oyuncu kitlesine sahiptir.

Türk Telekom World Of Tanks Kampanyası, Türk Telekom tarafından World Of Tanks oyununu sevenlere yönelik ücretsiz olarak premium üyelik hediye etmektedir. Tank oyununu sevenler için Türk Telekom tarafından oldukça harika bir jest hediye edilmektedir. World Of Tanks oyunu premium hesabı Türk Telekom ile abonelerine ücretsiz veriyor. Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu aboneleri, World Of Tanks’da Premium hediye paketinden faydalanmaktadır. Düzenlenen kampanyadan hem yeni oyuncular hem de yeni kayıt yapılacak oyuncular faydalanabilecektir. Kayıt olmak isteyen herkesin worldoftanks.eu adresine giriş yaparak kod aktifleştirebilirsiniz.

Türk Telekom World Of Tanks Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom World Of Tanks Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Düzenlenen kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telkom’un Online İşlemler menüsünden Bana Özel menüsünde yer alan Fırsat Kodu Al butonuna tıklayarak ya da bir diğer seçenek olan cep telefonundan mesaj bölümüne TANKS boşluk TC kimlik numaralarını yazarak 6262’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Gönderilen kısa mesajın ardından alınan fırsat kodunun eu.wargaming.net/shop/redeem/ sitesinde yer alan alana yazılması gerekmektedir. Türk Telekom abonelerinin 6262’ye göndermiş olduğu kısa mesaj ücretleri tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone aboneleri için 40 kuruş ve Turkcell aboneleri için de 80 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Türk Telekom Selfy’den 15 Ay Boyunca Ayda 2 GB Bereketli Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom World Of Tanks Kampanya Detayları

  • Türk Telekom World Of Tanks Kampanyasından Türk Telekom bireysel mobil, internet ya da ev telefonu aboneleri faydalanabilmektedir.
  • Türk Telekom World Of Tanks Kampanyasında alınan kodun belirtilen web sitesinde ilgili alana girilmesi gerekmektedir.
  • Türk Telekom World Of Tanks Kampanyasından, Türk Telekom aboneleri düzenlenen kampanyadan sadece bir kez faydalanabilmektedir.
  • Türk Telekom World Of Tanks Kampanyası kapsamında sağlanan ayrıcalıktan faydalanmak için Türk Telekom mobil, internet ya da ev telefonu aboneleri telefonlarının mesaj bölümünden TANKS boşluk TC kimlik numaralarını yazarak 6262’ye mesaj göndermeleri gerekmektedir.
  • Türk Telekom World Of Tanks Kampanyasında alınan kod web sitesinde yer alan ilgili alana yazılması gerekmektedir.
  • Türk Telekom World Of Tanks Kampanyasında alınan kodun nasıl kullanılacağı hakkında ki adımlar resmi web sitesinde giriş yapılarak incelenebilmektedir.
  • Türk Telekom World Of Tanks Kampanyasında kod alımı için Türk Telekom Mobile Online İşlemler menüsünden Bana Özel bölümünden ücretsiz olmaktadır.
  • Türk Telekom World Of Tanks Kampanyası kapsamında hizmet sağlayacak olan firmanın hizmet verdiği esnada doğabilecek herhangi bir olumsuzluk durumlarından Türk Telekom sorumlu olmamaktadır.
  • Türk Telekom World Of Tanks Kampanyasında alınan kod sadece Türkiye içinde, EU-server accountlarında aktifleştirilebilir.
  • Türk Telekom World Of Tanks Kampanyasında, Wargaming Group Limited ve Türk Telekom kampanya hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Türk Telekom Abonelerine Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

2020 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

2020 Türk Telekom’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.