Cepyo | Tarifeler ve Paketler

(Türk Telekom) Woops’ta Sınırsız Dakika + SMS Bedava


21.03.2016
1.307
(Türk Telekom) Woops’ta Sınırsız Dakika + SMS Bedava

Açıklama

Türk Telekom’dan Woops’lu müşterilerine diğer operatörlerde olmayan, kaçırılmaz bir fırsat!

Woops’lu Geceler Kampanyası ile 21:00 – 09:00 saatleri arasında Türk Telekom’lular ile sınırsız konuşma ve mesajlaşma bedava.

Kampanyadan faydalanabilmek için Woops’lu olmanız gerekiyor, Woops’lu olabilmek için ise 7-25 yaş arasında olmanız yeterli. Kampanyanın diğer bir şartı ise, son 48 saat içerisinde en az 30 TL yükleme yapmış olmalısınız. Yani 30 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra, en geç 48 saat içerisinde Woops’lu Geceler Kampanyasına kayıt olabilirsiniz.

Kampanyaya katılarak 30 gün boyunca geceleri geçerli dakika ve SMS’lerden faydalanırsınız. 30 günün sonunda tekrardan 30 TL ve üzeri yükleme yaptığınız taktirde tekrardan kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya adı

 Woops’lu Geceler

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne Sınırsız DK
Her yöne Sınırsız SMS

Ücretlendirme

Yeni aboneler için ücretsiz
Mevcut aboneler için ücretsiz
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

blank

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 16 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerdeki müşterilere ve GPO müşterilerine açıktır. BİMCELL, POCELL, PTTCELL müşterileri paketten yararlanamazlar.
 • Kampanyadan 30TL ve üstü yükleyen müşteriler yararlanabilir.
 • Kayıt esnasında yükleme yapma şartı aranmaz. Kayıt öncesinde ise 48 saat içinde yükleme yapanlar kabul edilir.
 • Woops’lu Geceler Kampanyası ile müşterilere her ay düzenli olarak 30 TL yüklemeleri durumunda kampanya geçerlilik tarihi boyunca 30 gün süresince akşam 21:00 ile sabah  09:00 arasında şebeke içi ücretsiz konuşma ve mesajlaşma hakkı ile Sosyal Mini Paketi ücretisiz tanımlanır.
 • Kampanya bitişinde Aylık Sosyal Mini Paketi yenilenmez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Seher dedi ki:

  Benim Bahar Fırsatı 3 GB Paketi’m 15 şubatta yenilenir mi? Yeterli bakiyem var ve şuana kadar sürekli bu paketi kullanıyordum.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Seher hanım, sorunuzu sitemizde bulunan Bahar Fırsatı 3 GB Paketi konusunun altında sormanız gerekiyordu, başka bir kampanyanın konusuna farklı bir kampanya ile alakalı gelen sorunları genelde yanıtlamıyoruz ancak size yardımcı olacağım. Öncelikle Bahar Fırsat 3 GB Paketi için yeni abone alımı kapalıdır, siz alım kapatılmadan önce paketi satın aldığınız için iptal etmediğiniz ve yeterli bakiye yüklediğiniz sürece yanılmıyorsam 12 ay boyunca paketiniz otomatik olarak yenilenmektedir. Sanırım sizin paketinizin süresi ayın 15’inde sona erecek. Eğer paketi kullanalı 12 ayı geçmediyse (12 ay olduğundan emin değilim) ve hattınızda yeterli bakiye bulunuyorsa paketinizin süresi sona erdiğinde otomatik olarak yenilenecektir.