Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Vestel Venus V6 32 GB Tarifenize Ek – 137TL


16.05.2019
543
Türk Telekom / Vestel Venus V6 32 GB Tarifenize Ek – 137TL

Türk Telekom birçok markada olduğu gibi Türkiye’de üretilen Vestel markası ile de çalışmalarını sürdürmektedir. Televizyon ve beyaz eşya sektöründen sonra akıllı cihaz sektörüne de el atan Vestel bu piyasa da bende varım diyor. Yaptığı kaliteli çalışmaları ve araştırmacı ruhu ile akıllı cihaz üretiminde kendine pazar yeri çoktan edinmiş durumda. Türk Telekom, Vestel çalışmaları doğrultusunda Türk Telekom faturalı tarifenize ek olarak Vestel Venus V6 32 GB model cihaza 12 aya varan taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz de peşin olarak da temin edebilirsiniz.

Türk Telekom Vestel Venus V6 32 GB Model cihaz kampanyasında yararlanmak için, mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

Türk Telekom, Vestel iş birliği ile Türk Telekom faturalı tarifenize ek olarak Vestel Venus 32 GB model cihaza, Türk Telekom faturalı hattınıza ek olarak 12 Ay, ayda 137TL taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Türk Telekom çalışmaları ile herkes akıllı cihaz sahibi olacak diyoruz. Dilerseniz Vestel Venus V6 32 GB model cihazı peşin olarak 1299TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiştir.

Vestel Venus V6 32 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 1299 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 12 Ay Her Ay: 137 TL

Vestel Venus V6 32 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 5.7″ 1440×720 HD+
 • Kamera / 8 MP Portre Modu Ön Kamera / 13 MP + 5 MP Portre Modu Arka Kamera
 • İşlemci / Qualcomm SDM 450 / 1.8 GHz Octacore
 • RAM / Dahili Hafıza / 3 GB / 32 GB
 • İşletim Sistemi / Android Oreo
 • Ağırlık / Boyutlar / 156 gr / 151.9 x 74.2 x 8.1 mm
 • Batarya / 3366 mAh
Kampanya Katılım Koşullarını Gör
 • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.