Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Veri Yükleme Hızını İki Katına Çıkardı!


17.04.2020
360
Türk Telekom Veri Yükleme Hızını İki Katına Çıkardı!

Türk Telekom Veri Yükleme Hızını İki Katına Çıkardı! Türk Telekom upload hızlarını iki katına çıkarmış bulunmaktadır. Korona virüsü nedeni ile evden çalışan ve uzaktan eğitim alan vatandaşlara yönelik olarak çalışmalarını sürdüren Türk Telekom veri yükleme hızını iki katına çıkarmaya başlamış bulunmaktadır. Türk Telekom yaptığı çalışmaları doğrultusunda fiber işletişimde kapsadığı ev sayısı her geçen gün artarak yükselmeye devam etmektedir.

Bu kapsamda son 10 yıl içerisinde 10 katına çıkarmış olduğu fiber alt yapısı ile birlikte müşterilerinin internet deneyimlerine katkı sunmaya devam etmektedir. Türk Telekom yapmış olduğu son uygulaması ile müşterilerinden hiçbir ek ücret almadan upload hızlarını iki katına çıkartmaya başlamış bulunmaktadır.

Türk Telekom, fiber ve VDSL Abonelerine Upload Hızını İki Katına Çıkarttı!

Türk Telekom, fiber ve VDSL Abonelerine Upload Hızını İki Katına Çıkarttı! Türk Telekom, Tivibu, Muud, Playstore uzaktan eğitime katkı sağlayan eğitim platformları ve Vitamin, Raunt gibi dijital servisleri ile kullanıcılarına online olarak katkı sağlayan deneyimlere bir yenisi daha eklemiş bulunmaktadır. Böylece Türk Telekom müşterisi olan ya da Türk Telekom alt yapısı kullanan internet servis sağlayıcılarından hizmet alan müşterilerine yönelik olarak fiber ve VDSL kullanıcılarının upload hızlarını iki kat arttırmaya başlamış bulunmaktadır.

Türk Telekom bu kapsamda, korona virüsü salgını nedeni ile evden çalışan ve uzaktan eğitimlere devam eden kullanıcılar için sağlanan upload hızını iki kat olarak 1 Haziran 2020 tarihine kadar herhangi bir ücret ödemeksizin kullanabileceklerdir. Türk Telekom veri yükleme hızını hiçbir ücret karşılığı olmaksızın müşterilerine sunmaktadır.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.