Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası


15.05.2020
594
Türk Telekom / Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile öğrencilerimize uzaktan eğitimde destek sağlamaya devam ediyoruz. Üniversite öğrencilerimiz için eğitime uzaktan devam etmek zorunluluğu bulunduğu şu günlerde öğrencilerimiz için çalışmalarımız kapsamında Bedava GB İnternet kullanım hakkı sunmaktayız. Üniversite öğrencilerimiz ister Faturalı olsun ya da Faturasız olsun Türk Telekom müşterilerimiz yokdersleri.yok.gov.tr yönüne her ay Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı tanımlanacaktır. Türk Telekom olarak bireysel faturalı ve faturasız tüm müşterilerine, Yükseköğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerin web sitelerinde 3 ay boyunca her ay kullanabilecekleri Bedava 6 GB internet kullanım hakkı verilecektir.

Türk Telekom uzaktan eğitim kapsamında Üniversite öğrencilerinin de yanında olarak Yükseköğretim Kurulu’nun uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla YÖK Dersleri Platformunda yer alan üniversitelere ait içeriklere yönelik kullanımlara 6 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sunmaktadır. Türk Telekom Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası çerçevesinde, YÖK Dersleri Platformunda yokdersleri.yok.gov.tr  yönüne kullanım için her ay aylık yurt içi 6 GB ücretsiz internet hakkı 30 Haziran 2020 tarihine kadar her ay tanımlanacaktır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Kampanya Kayıt

Sunulan haktan faydalanabilmek için sisteme giriş yapmanız gereklidir.

Kalan Sorgulama

KALAN EGITIM yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya Detayları

  • Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. yok.gov.tr yönüne ücretsiz  6 GB internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
  • Kampanya kapsamında YÖK Dersleri Platformunda yok.gov.tr yönüne kullanım için her ay aylık yurt içi 6 GB ücretsiz internet hakkı 30 Haziran 2020 tarihine kadar sunulacaktır.
  • Kampanya kapsamında Faturalı abonelerin YÖK Dersleri Platformu yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız abonelerin YÖK Dersleri Platformu yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN EGITIM yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
  • Mobil Online İşlemler Merkezi ve Online İşlemler Merkezinden kampanya kapsamında kalan kullanım bilgilerini Uzaktan Eğitim Paketi EBA&YOK ismi altından da ulaşabilirsiniz.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
  • İnternet kullanım hakkı için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
  • Kampanya kapsamındaki fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. şahıslara devredilemez ve başka bir fayda ile değiştirilemez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde başka bir GSM operatörüne geçiş yapılması, hattın herhangi bir nedenle kapatılması ya da iptal edilmesi halinde kampanyadan yararlanma hakkı sona erer.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin yararlandığı internet paketi yoksa faturalı aboneler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız aboneler için mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. 

2020 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.