Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası


29.07.2020
359
Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası, Kurban Bayramına yaklaştığımız ve hatta sayılı günlerin kaldığı şu günlerde telefon operatörleri tarafından aboneleri için Kurban Bayramı kampanyası kapsamında Bedava İnternet dağıtım heyecanı sarmış bulunuyor. Hangi operatör Kurban Bayramında ne kadar bedava internet dağıtacak oldukça merak konusu olmuş bulunuyor. Türk Telekom, Turkcell ve Vodavone operatörleri tarafından Kurban Bayramı için gelecek olan Bedava İnternet kampanyasına çevirmiş bulunuyor. Operatör kullanıcıları tarafından her yıl düzenli olarak dağıtılmakta olan Bedava İnternet hediyeleri için aboneler operatörlerden gelecek olan haberleri oldukça merak içinde beklemektedir.

Kurban Bayramı öncesinde aboneler kullanmış oldukları operatörler için Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone abonesi olarak bayram hediyelerine dikkat çevirmiş bulunuyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye genelindeki en büyük operatörler bayram için hediye internet dağıtmaya devam edeceklerdir. Operatörler tarafından dağıtılacak olan Kurban Bayramına özel Bedava İnternet hediyesini alabileceklerdir. Operatörler tarafından sunulmakta olan Bedava İnternet hediyesini almak için abonelerin belirtilen şartları ve yöntemleri yerine getirmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası, Türk Telekom bu yıl için Kurban Bayramına özel Bedava İnternet hakkı sunacak olan operatörler arasında yerini almış bulunuyor. Buna göre Türk Telekom, 2020 Kurban Bayramı öncesinde tüm aboneleri için Bedava 30 GB İnternet hediyesi dağıtacağını açıklamış bulunmaktadır. Türk Telekom, Faturalı ya da Faturasız tüm abonelerinin faydalanabileceği bu kampanya kapsamında, sunulmakta olan Kurban Bayramı bedava İnternet hediyelerini Online İşlemler, Sil Süpür uygulamasından alabileceklerdir.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Kurban Bayramı için Bedava GB İnternet dağıtacak olan operatörler arasında yer almaktadır. Turkcell daha öncede olduğu gibi 2020 Kurban Bayramı için Bedava İnternet dağıtacağını belirten aboneler arasında olduğunu belirtmiş ve açıklamış bulunuyor. Diğer operatörler gibi Turkcell’de Kurban bayramı için Bedava GB İnternet hediyesini bayram öncesinde dağıtacağını duyurmuş bulunmakta. Turkcell, Faturalı ve Faturasız tüm abonelerin faydalanabileceği Bedava 1 GB İnternet hediyesi sunacaktır. Turkcell tarafından abonelerine verilecek olan Bedava 1 GB İnternet hediyesi için Dijital Operatör Salla Kazan üzerinden sağlanacaktır.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Kurban Bayramı için Bedava GB İnternet kullanımı sunacak operatörlerden olmaktadır. Vodafone daha önceki bayramlarda olduğu gibi Kurban Bayramı öncesinde abonelerine Bedava İnternet dağıtacağını açıklamış bulunmaktadır. Vodafone yapmış olduğu Kurban Bayramı bedava İnternet kampanyası açıklamasında, abonelerine kullanmış oldukları paket kapsamında Bedava GB İnternet dağıtacağını açıklamış bulunuyor. Vodafone diğer operatörler gibi Kurban Bayramı öncesinde abonelerine Bedava 2 GB İnternet ve Her Yöne 500 Dakika konuşma hediyesi sunacağını belirtmiş bulunuyor. Vodafone ile tüm Faturalı ve Faturasız abonelerinin faydalanabileceği Bedava 2 GB İnternet hediyesini, Vodafone Yanımda Hediye Çarkı uygulaması üzerinden sağlayacağını belirtmiş bulunmaktadır.

Kampanya Detayları

  • Söz konusu olan Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanyası üç operatör üzerinden sunulmuş bulunmaktadır.
  • Sunulan Bedava İnternet kampanyası Kurban Bayramına özel olarak hazırlanmış bulunuyor.
  • Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell tarafından sunulacak olan Bedava GB İnternet hediyesini almak için operatörlerin belirlediği şekilde yol almanması gerekmektedir.
  • Operatörler tarafından verilen Bedava GB İnternet hediyesi her GSM operatörü tarafından kendine özel olmaktadır.
  • Operatörler tarafından sunulan Kurban bayramı Bedava GB İnternet hediyeleri yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone operatörleri tarafından verilen Kurban bayramı Bedava İnternet hakkı başka kullanıcılara devredilemez.

Türk Telekom Efsane Tarifelerine Gelene Her Ay Bedava 10 GB İnternet Hediye!

Vodafone Faturasız 10 GB Yaz Paketi Kampanyası – 19TL

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.