Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Selfy Evde 16 Mbps Limitsiz Fiber Yalın İnternet Kampanyası – 79,90TL


19.10.2020
679
Türk Telekom Selfy Evde 16 Mbps Limitsiz Fiber Yalın İnternet Kampanyası – 79,90TL

Türk Telekom Selfy Evde 16 Mbps Limitsiz Fiber Yalın İnternet Kampanyası ile interneti olmayan ev kalmayacak. Türk Telekom gençler için hazırladığı kampanyalarına son hız devam ediyor. Bunlardan Türk Telekom Selfy Evde 16 Mbps Limitsiz Fiber Yalın İnternet Kampanyası olmaktadır. Selfy’li gençler için süper avantajlar sağlayan Fiber ev interneti siz değerli genç müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom Selfy Evde 16 Mbps Limitsiz Fiber Yalın İnternet Kampanyası 18 -25 yaş arası bireysel yeni müşterilerimiz 12 ay taahhüt vererek faydalanabilirler. Kampanya fiyatı 12 ay boyunca her şey dahil fiyatıdır. Türk Telekom Selfy Evde 16 Mbps Limitsiz Fiber Yalın İnternet Kampanyası için başvurunuzu web sitesi ya da çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirin aylık 25TL toplamda 2 aylık 50TL faturanızda indirim kazanın.

Türk Telekom Selfy Evde 16 Mbps Limitsiz Fiber Yalın İnternet Kampanyasına gelen genç müşterilerimiz başvurunuzu gerçekleştirirken sizin için de uygun olan bir zamana randevunuzu alın. Randevu verdiğiniz tarihte gelerek ilk işlemimiz olan binaya kadar olan kurulum işleminizi gerçekleştirelim. Eğer ev içi kurulum tercihinde bulunduysanız yine binanıza kadar olan kurulumu yaptıktan sonra, daha önce belirlediğiniz randevu tarihinde modeminizi teslim edelim. Modeminizi kurulumunu yaparak, bağlantılarınızı da yaparak internetinizin sorunsuz çalıştığını görmeden evinizden ayrılmıyoruz.

Kampanya adı

 Selfy Evde 16 Mbps Limitsiz Fiber Yalın İnternet Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Fiber Yalın İnternet

İçerikler

Türk Telekom Selfy Evde İnternet Kampanya Avantajları

Hediye Yağdıran Sil Süpür Kampanyası Sizlerle
Muud Premium Üyelik 3 Ay Ücretsiz
Binlerce Noktada WiFi İnternete Giriş 2 GB Ücretsiz
TT Dijital Depo 10 GB Depolama Alanı Ücretsiz
3 Adet Ücretsiz McAfee Antivirüs Plus Lisansı
Akademi İngilizce
Muud Üyeliğine Radyolarda Sınırsız Şarkı Dinleme ve Aylık 250 Şarkıyı İndirme!

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü : 79,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Evde İnternete online olarak, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak yada Türk Telekom Satış Noktalarını ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Selfy Evde İnternet Kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.​
  • Kampanya fiyatları 12 ay boyunca indirimli her şey dahil sabit fiyatlardır.
  • Online Başvurulara Özel 50 TL İndirim:Web Sitesi ya da Çağrı Merkezimiz üzerinden yapılan başvurularda 2 ay boyunca 25 TL, toplamda 50 TL fatura indirimi sunulur.
  • Her şey dahil fiyat:İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti toplam ücreti gösterir.
  • Ücretsiz Dijital Servisler:Kampanya ile birlikte 24 Mbps’nın altındaki hızlardaki paketler ile TT Wifi Limitsiz, Muud Premium üyelik, McAfee Total Protection 3 Lisans, TT Dijital Depo 10GB’den oluşan Maxi Dijital Paket; 24 Mbps ve üzeri tüm hızlardaki limitsiz paketlerde Maxi Dijital Paket içeriğinde yer alan ürünlere ek olarak 12 ay boyunca geçerli olan Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce eğitim paketi ücretsiz sunulacaktır. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz Dijital Servisler müşterilerimize; Muud Premium ile birlikte her ay sınırsız şarkı dinleme keyfi ve 250 şarkıyı indirme hakkı, binlerce Türk Telekom Wifi noktasında internete ücretsiz giriş imkanı, bilgisayarınızı virüslerden, casus yazılımlardan korumak için 3 adet McAfee Antivirüs Plus lisans, TT Dijital Depo 10GB ile bulut alanı ve güvenlik servisleri ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim Paketi hakkı sunar
  • Ücretsiz Kurulum:Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150 TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.
  • İndirimli Modem:Satış anında, kampanya kapsamında, modem 12 ay boyunca indirimli olarak aylık 14 TL taksitle sunulmaktadır. Fiber altyapısından (FTTH) yararlanan abonelere, sunulan HGW modemler için ise Abone’nin internet aboneliği devam ettiği sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL modem kullanım ücreti, yansıtılır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
  • Kampanyadan 18-25 yaş arası bireysel yeni müşterilerimiz 12 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
  • Kampanya fiyatları 12 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.