Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Samsung Galaxy Z Flip 256 GB Tarifenize Ek – 4.728TL


10.01.2021
614
Türk Telekom / Samsung Galaxy Z Flip 256 GB Tarifenize Ek – 4.728TL

Türk Telekom Samsung Galaxy Z Flip 256 GB Tarifenize Ek olarak satın alabileceğiniz en son teknoloji ile üretilmiş olan katlanabilir akıllı cihaz karşınızda. Samsun her zaman için teknolojiye yön veren çalışmalar geliştirmeye devam ettiğini bir kez daha gözler önüne sermeye devam ediyor. Akıllı cihaz modellerinde katlanabilir özelliğe sahip olan Samsung Galaxy Z Flip 256 GB model cihazı Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak satın alma imkanı ile siz değerli müşterilerimize sunuyor. Samsung her geçen gün kendini geliştirmekte ve teknoloji çağına uygun yeni modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Türk Telekom faturalı tarifenize ek olarak taksit seçenekleri ile de satın alma imkanı ile birlikte, Samsung Galaxy Z Flip 256 GB model cihaza sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom – Samsung iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, Samsung Galaxy Z Flip, 256 GB model cihaza 3 Ay boyunca Aylık*4.728TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Belirtilen taksitli fiyat 2.500 TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır. Dilerseniz de Samsung Galaxy Z Flip 256 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 14.499TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Samsung Galaxy Z Flip 256 GB cihaz şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Samsung işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Samsung Galaxy Z Flip, 256 GB model cihazın siyah ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Samsung Galaxy Z Flip, 256 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 14.499TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 3 Ay Her Ay: 4.728TL

Samsung Galaxy Z Flip, 256 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.7″
 • Ana Ekran / FHD+ Dynamic AMOLED
 • Ön Ekran / 1.1” Suport AMOLED
 • Kamera / 10.0 MP (F2.4) Ön Kamera /
 • Wide / 12.0 MP (F1.8) – Ultra Wide : 12.0 MP (F2.2) Arka Kamera
 • İşlemci / Octa-Core / 2.9GHz, 2.4GHz, 1.7GHz
 • RAM / Dahili Hafıza 8 GB / 256 GB
 • İşletim Sistemi / Android
 • Batarya / 33000 mAh
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.