Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Samsung Galaxy S20, 128 GB Tarifenize Ek – 2.312TL


10.01.2021
622
Türk Telekom / Samsung Galaxy S20, 128 GB Tarifenize Ek – 2.312TL

Türk Telekom Samsung Galaxy S20, 128 GB Tarifenize Ek olarak satın alabileceğiniz seçenekler ile sizleri beklemektedir. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz cihaz kampanyaları son sürat ile devam etmektedir. Faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Samsung Galaxy S20, 128 GB model cihaz markanın en son piyasaya sunmuş olduğu modeller arasında yer almaktadır. Samsung her geçen gün kendini geliştirmekte ve teknoloji çağına uygun yeni modelleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Türk Telekom – Samsung iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, Samsung Galaxy S20, 128 GB model cihaza 3 Ay boyunca Aylık*2.312TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Belirtilen taksitli fiyat 1.500 TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır. Dilerseniz de Samsung Galaxy S20 model cihaza peşin ödeme yaparak 7.499TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Samsung Galaxy S20 şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Samsung işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Samsung Galaxy S20, 128 GB model cihazın gri, lila ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Samsung Galaxy S20, 128 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 7.499TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 3 Ay Her Ay: 2.312TL

Samsung Galaxy S20, 128 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

Ekran / 6.2″ QHD+ Dynamic AMOLED 2X Sonsuz-O Ekranı

Kamera / 10.0 MP (F2.2) Ön Kamera / 12 MP (F2.2) + 12 MP (F2.2) + 64 MP (F2.0) Arka Kamera

İşlemci / Octa Core Exynos 990 / 2.73GHz + 2.6GHz + 2.0GHz

RAM / Dahili Hafıza 8 GB / 128 GB

İşletim Sistemi / Android 10

Batarya / 4000 mAh

Kampanya Detaylarını Gör
  • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
  • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
  • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
  • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.