Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Samsung Galaxy S20+, 128 GB Tarifenize Ek – 2.473TL


10.01.2021
575
Türk Telekom / Samsung Galaxy S20+, 128 GB Tarifenize Ek – 2.473TL

Türk Telekom Samsung Galaxy S20+, 128 GB Tarifenize Ek olarak akıllı telefon satışlarımız son hızla devam etmektedir. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz akıllı telefon modellerinden dilediğinizi satın alabiliyorsunuz. Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek olarak satın alabileceğiniz, mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Samsung Galaxy S20+ şimdi siz değerli sahiplerini beklemektedir. Samsung Galaxy serisi akıllı cihazlar şık tasarımları ve oldukça kolay kullanımı ile dikkatleri hemen üzerlerine çekmeyi başararak oldukça başarılı bir serinin ürünleri olmayı başarmış bulunmaktadır. Samsung teknolojiyi son derece yakından takip eden ve teknolojiye göre tasarımla yapmakta olan bir marka olmayı başarmıştır.

Türk Telekom – Samsung iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, Samsung Galaxy S20+, 128 GB model cihaza 3 Ay boyunca Aylık*2.473TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Belirtilen taksitli fiyat 2.500TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır. Dilerseniz de Samsung Galaxy S20+ model cihaza peşin ödeme yaparak 8.249TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Samsung Galaxy S20+ şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Samsung işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Samsung Galaxy S20+, 128 GB model cihazın gri, siyah ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Samsung Galaxy S20+, 128 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 8.249TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 3 Ay Her Ay: 2.473TL

Samsung Galaxy S20+, 128 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.7″ QHD+ Dynamic AMOLED 2X Sonsuz-O Ekranı
 • Kamera / 10.0 MP (F2.2) Ön Kamera / 12 MP (F1.8)+ 12MP(F2.2) + 64 MP(F2.0) Arka Kamera
 • İşlemci / Octa Core Exynos 990 / 2.73GHz + 2.6GHz + 2.0GHz
 • RAM / Dahili Hafıza / 8 GB / 128 GB
 • İşletim Sistemi / Android 10
 • Batarya / 4000 mAh
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.