Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Samsung Galaxy S10+, 128 GB Tarifenize Ek – 2.345TL


10.01.2021
592
Türk Telekom / Samsung Galaxy S10+, 128 GB Tarifenize Ek – 2.345TL

Türk Telekom Samsung Galaxy S10+, 128 GB Tarifenize Ek olarak akıllı cihaz satışlarımız son sürat ile devam etmektedir. Samsung akıllı cihaz satın almak isteyen tüm Türk Telekom müşterilerimiz, faturalı tarifelerine ek olarak istedikleri model cihazları satın alabilmektedirler. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak Galaxy ailesinin en yeni üyesi sinematik sonsuz ekranı, gerçekçi kesintisiz görünümüyle Samsung Galaxy S10+ Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Samsung Galaxy serisi akıllı cihazlar şık tasarımları ve oldukça kolay kullanımı ile dikkatleri hemen üzerlerine çekmeyi başrak oldukça başarılı bir serinin ürünleri olmayı başarmış bulunmaktadır. Samsung teknolojiyi son derece yakından takip eden ve teknolojiye göre tasarımla yapmakta olan bir marka olmayı başarmıştır.

Türk Telekom – Samsung iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, Samsung Galaxy S10+, 128 GB model cihaza 3 Ay boyunca Ayda*2.345TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Belirtilen taksitli fiyat 1.500TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır. Dilerseniz de Samsung Galaxy S10+ model cihaza peşin ödeme yaparak 7.499TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Samsung Galaxy S10+ şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Samsung işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Samsung Galaxy S10+, 128 GB model cihazın gri, lila, siyah ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Samsung Galaxy S10+, 128 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 7.499TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 3 Ay Her Ay: 2.345TL

Samsung Galaxy S10+, 128 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.4″ QHD+ Dynamic AMOLED 19:9
 • Kamera
 • Ön Kamera / 10MP (F1.9) Çift Pixel + 8MP (F2.2)
 • Arka Kamera / 16MP (F2.2) + 12MP (F1.5/F2.4) Çift Pixel + 12MP (F2.4)
 • İşlemci / Octacore
 • RAM / Dahili Hafıza / 8 GB / 128 GB
 • İşletim Sistemi / Android 9.0
 • Batarya / 4100 mAh
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.