Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Samsung Galaxy S10+ 128 GB Tarifenize Ek – 1.247TL


24.11.2019
545
Türk Telekom / Samsung Galaxy S10+ 128 GB Tarifenize Ek – 1.247TL

Türk Telekom’dan süper bir cihaz kampanyası daha! Türk Telekom Samsung Galaxy S10+ 128 GB model cihazı faturalı tarifenize ek olarak temin edebilirsiniz. Türk Telekom ve Samsung iş birliği ile müthiş bir kampanya sizleri bekliyor. Türk Telekom olarak her geçen gün kendimize yenilikler katmaya devam ediyoruz. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak cihaz satın almanız da bu yeniliklerimizden sadece bir tanesi.

Türk Telekom ile akıllı telefon pazarının zirvesinde yer alan ismi yani Samsung model cihazları da artık satın alabilirsiniz. Türk Telekom ve Samsung işbirliği ile Türk Telekom faturalı tarifenize ek Samsung Galaxy S10+ 128 GB Model cihaza 6 Ay boyunca Aylık* 1247TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Türk Telekom Tarifenize ek olarak Samsung Galaxy S10+ 128 GB model cihazın kampanya katılımı için 1.000 TL ön ödeme yapılması zorunludur. Yukarıdaki fiyat 1.000 TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır.

Türk Telekom ve Samsung işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Samsung Galaxy S10+ 128 GB model cihazın siyah, beyaz, lacivert ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır.

Türk Telekom Samsung Galaxy S10+ 128 GB model cihaza Tarifenize Ek Kampanyasından faydalanmak için, mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir. Kampanya katılımı için belli tutarda ön ödeme yapma şartı bulunmaktadır.

Samsung Galaxy S10+ 128 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 7.499 TL
Türk Telekom / Faturalı Tarifenize Ek 6 Ay Her Ay: 1247 TL(1000TL Ön Ödeme Yapıldıktan Sonraki Taksitli Fiyatıdır)

Samsung Galaxy S10+ 128 GB Genel Özellikleri

 • Kamera / 10MP (F1.9) Çift Pixel + 8MP (F2.2) Ön Kamera / 16MP (F2.2) + 12MP (F1.5/F2.4) Çift Pixel + 12MP (F2.4) Arka Kamera
 • İşlemci / Octacore
 • RAM / Dahili Hafıza / 8 GB / 128 GB
 • İşletim Sistemi / Android 9.0
 • Batarya / 4100 mAh
Kampanya Katılım Koşullarını Gör
 • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.