Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Samsung Galaxy Note 10, 256 GB Tarifenize Ek – 2.757TL


10.01.2021
455
Türk Telekom / Samsung Galaxy Note 10, 256 GB Tarifenize Ek – 2.757TL

Türk Telekom Samsung Galaxy Note 10, 256 GB Tarifenize Ek akıllı cihaz kampanyaları kapsamında Samsung markası ile kampanya devam etmektedir. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek taksit seçenekleri ile satın alabileceğiniz cihaz kampanyamız tüm hızı ile devam ediyor. Akıllı cihaz modelleri arasından en çok satan ve en çok tercih edilen marka olmayı başarmış bir isim Samsung olmaktadır. Öyle ki her bütçeye ve içerik tercihlerine göre model bulabileceğiniz oldukça çeşit sahibi marka Samsung siz değerli müşterilerimize tarifenize ek cihaz seçenekleri kampanyası devam etmektedir. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek taksit ya da peşin olarak alabileceğiniz, Samsung Galaxy Note 10, 256 GB model cihaz Türk Telekom ile sizleri beklemektedir.

Türk Telekom – Samsung iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, Samsung Galaxy Note 10, 256 GB model cihaza 3 Ay boyunca Aylık*2.757TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1.500 TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır. ​​​​​​​​​​​​​​Dilerseniz de Samsung Galaxy Note 10, 256 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 9.899TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Samsung Galaxy Note 10, 256 GB cihaz şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Samsung işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Samsung Galaxy Note 10, 256 GB model cihazın Mavi ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır.

Samsung Galaxy Note 10, 256 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 9.899TL
Türk Telekom / Faturalı Tarifenize Ek 3 Ay Her Ay: 2.757TL

Samsung Galaxy Note 10, 256 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.3″ 2280 x 1080 (FHD+)
 • Kamera / 10 MP (Dual Pixel) Ön Kamera / 12MP (Dual Pixel) + 16MP + 12MP Arka Kamera
 • İşlemci / Exynos 9825 / 2.7GHz, 2.4GHz, 1.9GHz 8 Çekirdek
 • RAM / Dahili Hafıza 8 GB / 256 GB
 • İşletim Sistemi / Andorid 9.0 Pie
 • Batarya / 3500 mAh
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.