Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Samsung Galaxy Note 10, 256 GB Tarifenize Ek – 1.551TL


11.11.2019
593
Türk Telekom / Samsung Galaxy Note 10, 256 GB Tarifenize Ek – 1.551TL

Türk Telekom Samsung Galaxy Note 10, 256 GB Tarifenize Ek seçenekleri ile sahiplerini bekliyor. Türk Telekom Faturalı tarifelerinize ek olarak satın alabileceğiniz süper kampanya sizleri beklemektedir. Türk Telekom ve Samsung işbirliği ile son derece davetkar bir kampanya sizleri beklemektedir. Türk Telekom müşterileri için ayrıcalıklar dünyasını geliştirmeye son hızla devam etmektedir. Teknoloji döneminin gerektirdiklerine son derece uyumlu bir şekilde çalışarak ayak uydurması da bunu göstermektedir.

Türk Telekom Samsung Galaxy Note 10, 256 GB Tarifenize Ek olarak satın alma seçenekleri ile taksit ve peşin olarak temin edebilirsiniz. Türk Telekom ve Samsung iş birliği ile Türk Telekom Faturalı hattınıza ek olarak Samsung Galaxy Note 10, 256 GB model cihaza 6 Ay boyunca Aylık* 1.551TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Türk Telekom Tarifenize ek olarak Samsung Galaxy Note 10, 256 GB model cihazın kampanya katılımı için 1.500 TL ön ödeme yapılması zorunludur. Yukarıdaki fiyat 1.500 TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır. Ayrıca dilerseniz Samsung Galaxy Note 10, 256 GB model cihaz için peşin 9.899TL ödeme yaparak da satın almanız mümkündür.

Türk Telekom ve Samsung iş birliği ile Samsung Galaxy Note 10, 256 GB model cihazın beyaz, gümüş, pembe ve mavi renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Samsung Galaxy Note 10, 256 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 9.899TL
Türk Telekom / Faturalı Tarifenize Ek 6 Ay Her Ay: 1.551TL( 1500TL Ön Ödeme Yapıldıktan Sonraki Taksitli Fiyatıdır)

Türk Telekom Samsung Galaxy Note 10, 256 GB model cihaza Tarifenize Ek Kampanyasından faydalanmak için, mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir. Kampanya katılımı için belli tutarda ön ödeme yapma şartı bulunmaktadır.

Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak satın alacağınız Samsung Galaxy Note 10, 256 GB model cihazın genel özellikleri aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Ekran / 6.3″ 2280 x 1080 (FHD+)
 • Kamera / 10 MP (Dual Pixel) Ön Kamera / 12MP (Dual Pixel) + 16MP + 12MP Arka Kamera
 • İşlemci  / Exynos 9825 / 2.7GHz, 2.4GHz, 1.9GHz 8 Çekirdek
 • RAM / Dahili Hafıza 8 GB / 256 GB
 • İşletim Sistemi / Andorid 9.0 Pie
 • Batarya / 3500 mAh
Kampanya Katılım Koşullarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde müşteri kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.