Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Samsung Galaxy J2 Core 8 GB Tarifenize Ek – 84TL


23.05.2019
513
Türk Telekom Samsung Galaxy J2 Core 8 GB Tarifenize Ek – 84TL

Türk Telekom akıllı cihaz kampanyaları, faturalı Türk Telekom tarifenize ek olarak devam ediyor. Türk Telekom operatörü olarak sunulan avantajlı akıllı cihaz kampanyalarından dilediğiniz cihazı satın almak için faydalanabilirsiniz. Türk Telekom ve Samsung iş birliği ile en son model cihazlardan birisi olan Samsung Galaxy J2 Core 8 GB olan cihaza Faturalı Türk Telekom tarifenize ek olarak satın alabilirsiniz. Türk Telekom ve Samsung İş birliği ile Samsung Galaxy J2 Core 8 GB model cihaza Faturalı Türk Telekom tarifenize ek olarak 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Gelişmiş performansı ile verimli ve kesintisiz deneyim yaşayacağınız Samsung Galaxy J2 Core, Türk Telekom’da sizleri bekliyor. ​ ​

Türk Telekom Samsung Galaxy J2 Core 8 GB Model cihaz kampanyasında yararlanmak için, mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

Türk Telekom, Samsung iş birliği ile Türk Telekom faturalı tarifenize ek olarak Samsung Galaxy J2 Core 8 GB model cihaza, Türk Telekom faturalı hattınıza ek olarak 12 Ay, ayda 84TL taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Türk Telekom çalışmaları ile herkes akıllı cihaz sahibi olacak. Dilerseniz Samsung Galaxy J2 Core 8 GB model cihazı peşin olarak 999TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiştir.

Samsung Galaxy J2 Core 8 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 999 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 12 Ay Her Ay: 84 TL

Samasung Galaxy J2 Core 8 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 5″ PLS TFT LCD 540 x 960 (qHD)
 • Kamera / 5 MP Ön Kamera / 8 MP Arka Kamera
 • İşlemci / Dört Çekirdek / 1.4 GHz
 • RAM / Dahili Hafıza / 1 GB / 8 GB
 • İşletim Sistemi / Android GO 8.1 Oreo
 • Ağırlık / Boyutlar / 154 gr / 143.4 x 72.1 x 8.9 mm
 • Batarya / 2600 mAh
 • Diğer / İvme Sensörü, Mesafe Sensörü Smart Switch (PC version – Mobile Version)
Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.