Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Samsung Galaxy A21s, 64 GB Tarifenize Ek – 306TL


10.01.2021
309
Türk Telekom / Samsung Galaxy A21s, 64 GB Tarifenize Ek – 306TL

Türk Telekom Samsung Galaxy A21s, 64 GB Tarifenize Ek olarak sunulan akıllı cihaz kampanyalarımız son sürat devam etmektedir. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek satın alma seçenekleri ile siz değerli abonelerimize sunulan Samsung Galaxy A21s, 64 GB model cihaz siz değerli abonelerimizi beklemektedir. Samsung marka olarak adını duyurduğu günden bu güne en çok satılan akıllı cihazlar arasında zirvede yer almaya devam etmektedir. Her bütçeye hitap eden modelleri ile birlikte her zaman en çok tercih nedeni olmaya devam edecektir. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek taksit seçenekleri ile Samsung Galaxy A21s, 64 GB cihazını siz değerli abonelerimizin beğenisine sunmaktayız. Samsung Galaxy A21s, 64 GB model cihaz şimdi Türk Telekom’da abonelerimizi beklemektedir.

Türk Telekom – Samsung iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, Samsung Galaxy A21s, 64 GB model cihaza 12 Ay boyunca Aylık*306TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. ​​​​​​​​​​​​​​Dilerseniz de Samsung Galaxy A21s, 64 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 3.399TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Samsung Galaxy A21s, 64 GB cihaz şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Samsung işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Samsung Galaxy A21s, 64 GB model cihazın Kırmızı Siyah ve Mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Samsung Galaxy A21s, 64 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 3.399 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 12 Ay Her Ay: 306 TL

Samsung Galaxy A21s, 64 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.5″ HD+ TFT LCD (Infinity-O Display)
 • Kamera / 13.0 MP (F2.2) Ön Kamera / 48.0 MP (F2.0) + 8.0 MP (F2.2) + 2.0 MP (F2.4) + 2.0 MP (F2.4) Arka Kamera
 • İşlemci  / Octa-Core / 2.0 GHz
 • RAM / Dahili Hafıza 4 GB / 64 GB
 • İşletim Sistemi / Android 10
 • Batarya / 5000 mAh
Kampanya Detaylarını Gör

Kampanya Detayları

 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.