Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Samsung Galaxy A20 32 GB Tarifenize Ek – 188TL


04.09.2020
935
Türk Telekom / Samsung Galaxy A20 32 GB Tarifenize Ek – 188TL

Türk Telekom faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz akıllı cihaz kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Türk Telekom Faturalı müşterilerine özel olarak düzenlediği tarifelerine ek olarak satın alabileceği akıllı cihaz kampanyaları ile sizde istediğiniz model cihazlara sahip olabilirsiniz. Türk Telekom – Samsung iş birliği ile faturalı Türk Telekom tarifenize ek olarak Samsung Galaxy A20 32 GB model cihaza 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Türk Telekom faturalı tarifenize ek olarak Samsung Galaxy A20 32 GB model cihaza 12 Ay boyunca Aylık*188TL taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Taksit istemiyorum ben ödemesini peşin yaparım diyenler için ise 1.949TL peşin ödeme yaparak satın alabilirsiniz. 6,4 inçlik HD+ sAMOLED ekranıyla izlemekten keyif alacağınız Samsung Galaxy A20 avantajlı teklifiyle Türk Telekom’da! Siz değerli sahiplerini beklemektedir.

Türk Telekom ve Samsung işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Samsung Galaxy A20 32 GB model cihazın gri, kırmızı ve lacivert renk seçenekleri bulunmaktadır.

Samsung Galaxy A20 32 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1.949 TL
Türk Telekom / Faturalı Tarifenize Ek 12 Ay Her Ay: 188 TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Türk Telekom Samsung Galaxy A20 32 GB model cihaza Tarifenize Ek Kampanyasından faydalanmak için, mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir. Kampanya katılımı için belli tutarda ön ödeme yapma şartı bulunmaktadır.

Samsung Galaxy A20 32 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.4″ Super AMOLED
 • Kamera / 8.0 MP Ön Kamera / 13 MP + 5 MP Arka Kamera
 • İşlemci / Exynos 7884B / 1.6 GHz + 1.35 GHz
 • RAM / Dahili Hafıza / 3 GB / 32 GB
 • İşletim Sistemi / Andorid 9.0 Pie
 • Batarya / 4000 mAh
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.