Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Samsung Galaxy A11, 32 GB Tarifenize Ek – 255TL


10.01.2021
373
Türk Telekom / Samsung Galaxy A11, 32 GB Tarifenize Ek – 255TL

Türk Telekom Samsung Galaxy A11, 32 GB Tarifenize Ek akıllı cihaz kampanyalarımız devam ediyor. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Samsung model cihazlar siz değerli abonelerimiz için yepyeni modeller ve seçenekler ile birlikte devam etmektedir. Piyasaya çıktığı günden bu güne her bütçeden insan grubuna hitap eden modelleri ile her zaman için en çok tercih edilen marka olmayı başaran Samsung modelleri ve özellikleri ile devam ediyoruz. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek taksit seçenekleri ile Samsung Galaxy A11, 32 GB cihazını siz değerli abonelerimizin beğenisine sunmaktayız. Samsung Galaxy A11, 32 GB model cihaz şimdi Türk Telekom’da abonelerimizi beklemektedir.

Türk Telekom – Samsung iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, Samsung Galaxy A11, 32 GB model cihaza 12 Ay boyunca Aylık*255TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. ​​​​​​​​​​​​​​Dilerseniz de Samsung Galaxy A11, 32 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 2.899TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Samsung Galaxy A11, 32 GB cihaz şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Samsung işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Samsung Galaxy A11, 32 GB model cihazın Kırmızı Siyah ve Mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Samsung Galaxy A11, 32 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 2.899 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 12 Ay Her Ay: 255 TL

Samsung Galaxy A11, 32 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.4″ HD+ TFT LCD
 • Kamera / 8.0 MP (F2.0) Ön Kamera / 13.0 MP (F1.8) + 2.0 MP (F2.4) + 5.0 MP (F2.2) Arka Kamera
 • İşlemci / Octa-Core / 1.8 GHz
 • RAM / Dahili Hafıza 2 GB / 32 GB
 • İşletim Sistemi / Android 10
 • Batarya / 4000 mAh
Kampanya Detaylarını Gör

Kampanya Detayları

 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde müşteri kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.