Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Ramazan Ayı Sahur Paketi 30 GB İnternet – 9TL


15.05.2020
705
Türk Telekom / Ramazan Ayı Sahur Paketi 30 GB İnternet – 9TL

Türk Telekom Ramazan Ayı Sahur Paketi 30 GB İnternet Kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Türk Telekom Faturalı ya da Faturasız tüm müşterilerimizin faydalanabileceği Ramazan ayına önel hazırlanana Sahur Paketi 30 GB İnternet tüm müşterilerimiz rahatlıkla satın alabileceği bir kampanya olmaktadır. Türk Telekom müşterilerimize Ramazan Ayı tüm bereketi ile birlikte gelmiş bulunmaktadır. Ramazan Ayı içerisinde Faturalı ya da Faturasız tüm müşterilerimiz için tarifelerine ek olarak sarın alabileceği Fatura dönemi boyunca gece 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli 30 GB cepten internet içeren kampanyasından diledikleri gibi faydalanabileceklerdir.

Türk Telekom Ramazan Ayı Sahur Paketi 30 GB İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerimiz, paketi satın almaları halinde, fatura dönemi boyunca gece 02:00 ile 06:00 saatleri arasında 30 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internet ortamında diledikleri gibi sörf yapabilirler. 2020 yılında Ramazan ayı boyunca, 24 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında kampanya çıkılan müşterilerimiz paketten faydalanabileceklerdir.

Kampanya adı

Ramazan Ayı Sahur Paketi 30 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı – Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 30 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Türk Telekom Faturalı – Faturasız 30 GB : 9TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Türk Telekom online işlemlerden ya da Türk Telekom mağazalarından satın alarak işlem yapabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Paket İptali

Paketinizi iptal etmek için IPTAL SAHUR yazıp 5101’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da müşteri hizmetleri üzerinden iptal edebilirsiniz; iptal etmediğiniz durumda yalnızca bir fatura dönemi yenilenir, sonrasında yenilenmez.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil Sahur Paketi için 9TL’dir.
 • Sahur Paketi kapsamında fatura dönemi boyunca gece 02:00 ile 06:00 saatleri arasında 30 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
 • 2020 yılında Ramazan ayı boyunca, 24 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında kampanya çıkılan müşterilerimiz paketten faydalanabileceklerdir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi çerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura dönemi sonunda silinir.
 • Paket kapsamındaki internet hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Sahur Paketi iptal edilmediği durumda yalnızca bir fatura dönemi yenilenir, sonrasında yenilenmez.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Paket yalnızca müşteri hizmetleri kanalından ve kampanya tanıtım kanallarından satışa sunulmaktadır.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL SAHUR yazıp 5101’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da müşteri hizmetleri üzerinden iptal edebilirsiniz; iptal etmediğiniz durumda yalnızca bir fatura dönemi yenilenir, sonrasında yenilenmez.
 • Paketi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura dönemi sonuna kadar kullanabilirsiniz.
 • Paketin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.

 

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.