Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Paketine Göre Fırsat Kampanyası


04.01.2021
169
Türk Telekom Paketine Göre Fırsat Kampanyası

Türk Telekom Paketine Göre Fırsat Kampanyası, Türk Telekom tarafından abonelerine yönelik olarak yepyeni bir kampanya daha hazırlanmış bulunuyor. Türk Telekom Paketine Göre Fırsat Kampanyası kapsamında aboneler için seçtikleri pakete göre Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir. Türk Telekom abonelerine yönelik olarak yepyeni bir kampanya daha düzenlemiş bulunuyor. Türk Telekom tarafından Faturasız aboneleri için hazırlanmış olan kampanya kapsamında, paket içeriğine göre gerçekleştirecekleri yüklemeleri için internet hediyesi sunulacaktır. Türk Telekom Paketine Göre Fırsat Kampanyası, sadece Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Türk Telekom Paketine Göre Fırsat Kampanyası kapsamında, kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler, belirlenen paketler üzerinden TL yüklemesi gerçekleştirmeleri durumunda Bedava İnternet hediyesi kazanacaklardır. Türk Telekom Paketine Göre Fırsat Kampanyası kapsamında kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler için TL yüklemesi yaptıktan sonra, kullandıkları paket oranında Bedava GB İnternet hediyesi sunulacaktır.

Türk Telekom Paketine Göre Fırsat Kampanyasına Nasıl Başvurabilirim?

Türk Telekom Paketine Göre Fırsat Kampanyasına Nasıl Başvurabilirim? Düzenlenen kampanya ile birlikte Türk Telekom Paketine Göre Fırsat kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin, belirtilen paketler üzerinden TL yüklemesi yapmaları gerekmektedir. Türk Telekom Paketine Göre Fırsat Kampanyasından faydalanmak için ilk olarak abonelerin SMS ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir. SMS başvurusundan önce TL yüklemesinde bulunan aboneler için TL yüklemeleri oranında Bedava GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Türk Telekom Paketine Göre Fırsat Kampanyasına başvuruda bulunmak için abonelerin TL yükleme işleminin ardından cep telefonlarının mesaj kısımlarından PAKETIMEGORE yazarak 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. Yapılan SMS ile başvuru sonrasında TL yüklemesine göre Bedava İnternet hediye edilecektir.

Türk Telekom Maksimum Avantaj İnternet Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Paketime Göre Fırsat Kampanya Detayları

  • Türk Telekom Paketime Göre Fırsat Kampanyası, tüm faturasız Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Paketime Göre Fırsat Kampanyası kapsamında paketine göre TL yükleyen abonelere internet hediye edilmektedir.
  • Türk Telekom Paketime Göre Fırsat Kampanyasından yararlanmak için SMS ile başvuruda bulunmak gerekir.
  • Türk Telekom Paketime Göre Fırsat Kampanyası kapsamında kazanılan internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom Paketime Göre Fırsat Kampanyasından internet hediyesi kazanan aboneler kazanımlarını üçüncü kişiler ile paylaşamazlar.
  • Türk Telekom Paketime Göre Fırsat Kampanyası kapsamında verilen İnternet hediyeleri 30 gün boyunca geçerlidir.
  • Türk Telekom Paketime Göre Fırsat Kampanyasından kazanılan internet hediyesinin kullanım hakkı bitince aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilirler.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Paketime Göre Fırsat Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Türk Telekom / Faturasız Günlük 1 GB İnternet Paketi – 6TL

Türk Telekom Ödemeli Arama İşlemi

Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom / Faturasız Mobil Öğrenci Tarifesi

Türk Telekom / Faturalı Ziraat Bankası Emekli 5 GB Tarifesi – 25TL

Türk Telekom / Faturalı Konuşkan 1500 DK, 1 GB Tarifesi – 25TL

Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası

Türk Telekom / Faturasız Günlük 100 MB İnternet Paketi – 1,9TL

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.