Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Verene Bedava 2 GB İnternet Kampanyası!


25.06.2020
430
Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Verene Bedava 2 GB İnternet Kampanyası!

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Verene Bedava 2 GB İnternet Kampanyası! Türk Telekom müşterilerine yepyeni kazandıran kampanyalar sunmaya devam ediyor. Türk Telekom Faturalı tarifelerinde olan abonelerimiz için otomatik ödeme talimatı verene Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Türk Telekom abonelerine özel olarak hazırlanan kampanya doğrultusunda, kampanyaya dahil olmak isteyen abonelerimiz için yapmaları gereken işlemler ise sırası ile aşağıda belirtilmiş bulunuyor.

Türk Telekom Faturalı abonelerinin Bedava 2 GB İnternet kazan kampanyasına dahil olmak isteyen müşterilerimizin, Online İşlem Merkezi, Online İşlemler Uygulaması üzerinden ya da banka kanalları aracılığını kullanarak fatura otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekmektedir. Türk Telekom Faturalı abonelerinin belirtilen kanallar üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeleri doğrultusunda bireysel mobil telefon faturalı müşterilerimiz tek sefer bir hafta kullanmak üzere Haftalık Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır. Tüm Türk Telekom abonelerinin otomatik ödeme talimatı vermeleri doğrultusunda, bir hafta geçerli Bedava 2 GB İnternet kullanımı kazanabilmektedirler.

Türk Telekom Otomatik Ödeme Bedava 2 GB İnternet’ten Nasıl Faydalanılır?

Türk Telekom Otomatik Ödeme Bedava 2 GB İnternet’ten Nasıl Faydalanılır? Türk Telekom tarafından düzenlenen kampanya doğrultusunda faturalı abonelerimizin faydalanabilmesi için Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinde yer alan menüden Otomatik Fatura Ödemesi bölümünden talimat vermeniz yeterli olacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için ayrıca Türk Telekom Online İşlemler Merkezinde bulunan Fatura işlemleri altında yer alan Otomatik Ödeme Talimatı menüsünden ya da Banka aracılığı ya da kredi kartı ile otomatik fatura ödeme talimatlarının verilmesi gerekmektedir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Türk Telekom Otomatik Ödeme Bedava 2 GB İnternet Kampanya Detayları  

  • Türk Telekom Otomatik Ödeme Bedava 2 GB İnternet Kampanya Detayları, Türk Telekom tarafından düzenlenen kampanya kapsamında Faturalı abonelerimize özel düzenlenmiş bulunmaktadır.
  • Düzenlenen kampanya 22 Haziran – 22 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
  • Otomatik fatura ödeme talimatını başarılı bir şekilde verdiğiniz günün, ertesi günü ilgili hatta SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan hediye Haftalık 2GB cepten interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında sunulan haftalık 2GB hediye mobil internet hakkının geçerlilik süresi 7 gün olup geçerlilik süresi boyunca kullanılmayan haklar ileri tarihe devretmeyecek ve silinecektir.
  • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
  • Kampanya geçerlilik süresi içerisinde otomatik ödeme talimatını iptal edip tekrar otomatik ödeme talimatı veren müşteriler kampanyadan tekrar faydalanamayacaktır.

Türk Telekom Mobil Ödeme Kullan PUBG Mobile’de Geçerli 15TL Kazan Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.