Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Oppo A 72, 128 GB Tarifenize Ek – 350TL


10.01.2021
398
Türk Telekom / Oppo A 72, 128 GB Tarifenize Ek – 350TL

Türk Telekom Oppo A 72, 128 GB Tarifenize Ek akıllı cihaz kampanyamız hız kesmeden devam ediyor. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek taksit seçenekleri ile birlikte satın alabileceğiniz Oppo A 72, 128 GB model cihazı siz değerli abonelerimizin beğenisine sunmuş bulunmaktayız. Oppo markası piyasalarda yerini sağlamlaştırmaya ve kendine kök yapmaya devam ediyor. Oppo markası piyasada kendine yer edinmiş ve güncel teknolojiler içeren modelleri ile en çok satan markalar arasında yani zirvede yer alıyor. Oppo A 72, 128 GB model cihaz ile anı yakalayarak ön plana çıkartın. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek taksit seçenekleri ile birlikte abonelerimiz, dilerse Türk Telekom mağazalarına bizzat gelerek, eğer dilerse de online olarak Faturalı tarifelerine ek olarak Oppo A 72, 128 GB model cihaz satın alabilirler. Türk Telekom akıllı cihazlar kategorisinde abonelerine beklediklerinden de fazlasını Oppo ile sunmaktadır.

Türk Telekom Oppo A 72, 128 GB Model cihaz kampanyasında yararlanmak için, mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir. Türk Telekom ve Oppo iş birliği ile birlikte faturalı Türk Telekom tarifenize ek olarak 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Türk Telekom ve Oppo iş birliği ile Oppo A 72, 128 GB Model cihaza tarifenize ek olarak, 12 Ay boyunca aylık 11*350TL karşılığında satın alabilirsiniz. Dilerseniz taksit işlemleri ile uğraşmak istemiyorum derseniz Oppo A 72, 128 GB Model Cihaza peşin olarak toplamda 3.499TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Oppo A 72, 128 GB Tarifenize Ek Taksit Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 3.499TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 11 Ay Her Ay: 350TL

Oppo A 72, 128 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.5″ TFT LCD
 • Kamera / 16 MP Ön Kamera / 48MP+8MP+2MP+2MP Arka Kamera
 • İşlemci / Qualcomm Snapdragon 665
 • RAM / Dahili Hafıza 4 GB / 128 GB
 • İşletim Sistemi / Android
 • Batarya / 5000 mAh
Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Tarifeye ek sunulan tekliften 12 ay taahhütle faydalanılabilir.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
 • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarını ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
 • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
 • Taksit Planlama Sistemi’nden faydalanan müşterilere kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.