Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Türk Telekom Online Fatura Ödeme İşlemleri


08.01.2021
1.138
2021 Türk Telekom Online Fatura Ödeme İşlemleri

Türk Telekom Online Fatura Ödeme İşlemleri ile artık fatura ödemek için sıra beklemeye son! Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden Online Fatura Ödeme işlemleri ile teknoloji çağının getirdiği tüm özelliklerden faydalanarak yaptığı çalışmalar doğrultusunda çağın vermiş olduğu kolaylıkları siz değerli müşterilerimize sonuna kadar sunmaktadır.

Türk Telekom Online Fatura Ödeme İşlemleri ile teknolojinin tüm imkanlarını sonuna kadar kullanarak, tüm Türk Telekom Fatura ödeme işlemlerini gerçekleştireceğiniz birbirinden farklı birkaç işlem bulunmaktadır. Bu işlemler sayesinde oturduğunuz yerden birkaç adım uygulayarak fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom Online Fatura Ödeme İşlemleri yazımızda hangi yöntem ile nasıl ödeme gerçekleştirebilirsiniz tüm detayları buradan bulabileceksiniz.

 Türk Telekom Online İşlemlerde Fatura Ödeme

Türk Telekom Online İşlemlerde Fatura Ödeme işlemleri ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Birkaç adım işlem uygulayarak faturanızı anında ödeyebiliyorsunuz. Türk Telekom resmi web sayfası üzerinden Online İşlemler Uygulamalarına girerek fiber hızında fatura ödemek artık mümkün. 2020 Türk Telekom Online İşlemlerde Fatura Ödeme iki şekilde sunulmaktadır. Birinci seçenek Temassız fatura Ödeme, İkinci seçenek ise Kart Okutma ile Fatura Ödeme olarak iki seçenek bulunmaktadır.

Türk Telekom Online İşlemlerde Fatura Ödemek için Akıllı Telefonunuza Online İşlemler Uygulamalarını AppStore ve Google Play’den indirerek Ev Telefonu, Mobil, İnternet faturalarınızı “Temassız (NFC) Ödeme Teknolojisi” ya da “Kart Okuma Teknolojisi” ile ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemlerde fatura Ödeme de Android işletim sistemli telefonunuzda, Temassız (NFC – Yakın Alan İletişimi) Ödeme Teknolojisi ile fatura ödemesi yapmak için; fatura ödeme alanında “Temassız (NFC) Ödeme” seçeneğini seçerek temassız özellikli kredi kartınızı NFC uyumlu telefonunuza yaklaştırmanız yeterli.

Türk Telekom Online İşlemlerde Fatura Ödeme ikinci seçenek olarak Android ve IOS işletim sistemli telefonunuzda, Kart Okuma Teknolojisi ile fatura ödemesi yapmak için; fatura ödeme alanında “Kart Okuma” seçeneğini seçerek kredi kartınızı kamerada okutmanız yeterli.

Türk Telekom Temassız Fatura Ödeme

Türk Telekom Temassız Fatura Ödeme sadece 5 (beş) adımda gerçekleştirebiliyorsunuz. Aşağıdaki adımları sırası ile takip ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Ödenmek istenen fatura yanındaki “şimdi öde” butonu tıklanır.
 2. Fatura ödeme ekranından “kartımı tara” seçeneği tıklanır.
 3. Temassız (NFC) ile oku seçilir.
 4. Kredi kartı telefona yaklaştırılır.
 5. Kredi kartı bilgileri ekrana gelir, sadece CVV kodunun yazıldıktan sonra “ödeme yap” butonu tıklandığında fatura ödemesi yapılmış olur.

Türk Telekom Kart Okutma ile Fatura Ödeme

Türk Telekom Kart Okutma ile Fatura Ödeme işlemi ile de sadece 4 (dört) adımda fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları sıra ile uygulayarak işleminiz gerçekleşmiş olmaktadır.

 1. Ödenmek istenen fatura yanındaki “şimdi öde” butonu tıklanır.
 2. Fatura ödeme ekranından “kartımı tara” seçeneği tıklanır.
 3. Kredi kartı ekrandaki çerçeve içerisine tutulur.
 4. Kart bilgileri (kart numarası ve son kullanma tarihi) ekrana gelir, CVV yazıldıktan sonra “ödeme yap” butonuna tıklanır ve fatura ödeme işlemi yapılmış olur.

​​​​​​​Türk Telekom Faturalarınızı Banka Yolu ile Ödeme

Türk Telekom Faturalarınızı Banka Yolu ile Ödeme işleminiz bulunmaktadır. Türk Telekom Faturalarınızı bankalar ile yapılan çalışmalar sayesinde de son dere hızlı ödeme gerçekleştirilmektedir. Türk Telekom müşterilerinin rahatlıkla faydalanabileceği ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Çalışmakta olduğunuz mevcut bankanız var ise Kredi Kartınıza ya da Maaş Kartınıza otomatik Ödeme talimatı vererek Türk Telekom Faturalarınızın ödeme işlemlerini sadece talimat vermek için bankaya bir kereye mahsus giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalarınız anlaşmalı bankalardan ATM üzerinden de ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Türk Telekom Faturalarınızı ATM üzerinden sadece kredi kartı ile değil kartsız işlemler üzerinden de ödeme yapabilmektesiniz. ATM üzerinden kartsız ödeme seçeneğini tıklayarak istenen bilgiler doğrultusunda işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Mobilexpres ile Fatura Ödeme

Türk Telekom Mobilexpres ile Fatura Ödeme seçeneği de son derece güvenli işlem sağlayabileceğiniz bir ödeme seçeneğidir. Türk Telekom resmi web sayfası üzerinden giriş yapabileceğiniz ve ayrıca alışveriş yapabileceğiniz güvenli bir sistemdir.

Mobilexpress, internette tüm ödemelerinizi kolay ve güvenli bir şekilde yapabilmenizi sağlayan yeni nesil ödeme sistemidir. Mobilexpress sistemine bir seferlik üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, her seferinde kredi kartı bilgilerinizi paylaşmaya gerek kalmadan çok kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde Türk Telekom evde internet faturalarınızı ödeyebilir, internette alışveriş yapabilirsiniz.

Türk Telekom Mobilexspres ile Fatura Ödeme işlemi için aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

 • Faturanızı Mobilexpress ile ödemek için “Mobilexpress ile ödeme” seçeneğine tıklayınız.
 • Mobilexpress ile öde’ye tıklayın.
 • Faturasını ödemek istediğiniz hesap numarasını yazarak ödenmemiş faturalarınızı sorgulayın.
 • Açılan ekranda ödemesini yapmak istediğiniz tüm faturalarınızı seçin.
 • Cep telefonu numaranızı ve Mobilexpress sistem şifrenizi yazın, cep telefonunuza 3570’den gelen bir seferlik doğrulama kodunu da ekrana girerek ödemenizi hemen gerçekleştirin.

Türk Telekom Net Mobil Fatura Ödeme İşlemleri

Türk Telekom Net Mobil Fatura Ödeme İşlemleri için, TTNET Hesap Numaranız ya da internetinizin bağlı olduğu telefon numarası ile borcunuzu ödeyebilirsiniz. Türk Telkeom Net Mobil Fatura Ödeme İşleminizi güvenli bir şekilde yapabilmenizi sağlamak amacıyla işlemleriniz uluslararası bir güvenlik standartı olan 128 bit SSL ile gerçekleştirilmektedir.​ Türk Telekom Net Mobil Fatura Ödeme İşleminizi gerçekleştirebileceğiniz iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Aşağıdaki seçeneklerden kendinize uygun olanı seçerek işleminizi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Fatura Hizmetine Bağlı Net Mobil Hattı Ödeme​

Sorgu türü seçeneğinde “TTNET Hesap No” veya “Telefon No” yu seçerek ve ilgili numaraları girerek faturanızı sorgulayabilirsiniz.

Net Mobil hattınız tek fatura hizmetine bağlı olduğu için TTNET İnternet hattınıza ait fatura üzerinden hem TTNET hem de Net Mobil ödemenizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Tek Fatura Hizmetine Bağlı Olmayan Net Mobil Hattı Ödeme

Sorgu Türü seçeneğinde “TTNET Hesap No” yu seçiniz.

“TTNET Hesap No” alanına faturasını sorgulamak istediğiniz Net Mobil hattının numarasını başına sıfır olmadan giriniz. (Örn: 501xxxxx)

Türk Telekom İnternet E – Fatura Bilgilendirme

Türk Telekom İnternet E – Fatura Bilgilendirme servisi ile sizlere tek tıkla işlem yapmanızı sağlıyor. Türk Telekom e-posta veya SMS ile faturanızı öğrenmek için başka bir işlem yapmanıza gerek kalmadan gerçekleştirebiliyorsunuz. Erişiminizle ilgili detaylar, kota ve ücret ayrıntıları, kısacası Türk Telekom ADSL hizmetiyle ilgili her şeyi doğa dostu E-Fatura’larınızda bulabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet E – Fatura bilgilendirme servisi olarak doğanın korunmasına katkıda bulunmak için başlattığımız e-fatura uygulamasıyla, son dönem faturalarınızı efatura.turktelekom.com.tr adresinde, size özel hazırlanmış Türk Telekom E-Fatura posta kutunuzda bulabilirsiniz. Buradan faturalarınızı kişisel e-posta adresinize yönlendirebilir ya da SMS ile bilgilendirilmeyi tercih edebilirsiniz.

Başvurunuz esnasında tercih etmiş olduğunuz gönderim yöntemiyle sizlere göndermeye başlayacağımız aylık ADSL hizmet faturanızın içeriğinde aşağıdaki detayları bulabileceksiniz.

 • Aboneliğinizin başladığı tarihten itibaren o ayın sonuna kadarki döneme ait Kısmi Aylık Erişim Ücreti
 • İçinde bulunduğunuz aya ait Aylık Erişim Ücreti
 • Bağlantı Ücreti/Taksiti (bağlantı ücretinin alındığı durumlarda)
 • Modem Ücreti (modem ücreti alınan kampanyalarda)
 • Netbook Ücreti (netbook alınan kampanyalarda)
 • Kota Aşım Ücreti (limitli paket aboneliklerinde aboneliğinizin başlangıç tarihinden o ayın sonuna kadar geçen süreye göre hesaplanan geçerli kotanızı aşmanız durumunda)
 • Aboneliğinizin başlangıç tarihinden aynı ayın sonuna kadarki dönem için Katma Değerli Servis Kısmi Aylık Kullanım Ücreti (katma değerli servis üyeliğiniz varsa)
 • İçinde bulunduğunuz aya ait Aylık Katma Değerli Servis Ücreti (katma değerli servis üyeliğiniz varsa)

İlk faturanız abonelik başlangıç tarihinizden ay sonuna kadar olan dönemi ve bir sonraki ayın tamamını kapsayacak şekilde düzenlenecektir. ADSL hizmet faturanız abonelik başlangıcını takip eden ay size gönderilecektir. ​​​​

Türk Telekom’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

Türk Telekom Faturalı Tarifeler

Türk Telekom Faturasız Paketler

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Erin dedi ki:

  0232 424 0845 – 02324240845 numarası kimin? ,numara sorgulama, telefon numarası sorgulama, bilinmeyen numaralar, avea bilinmeyen numaralar, t

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   02324240845 numaralı sabit hat -İZMİR- firmasına kayıtlıdır.