Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom (O Ses Türkiye) 1000DK 1000SMS 4GB – 30 TL


30.11.2016
1.050
Türk Telekom (O Ses Türkiye) 1000DK 1000SMS 4GB – 30 TL

Açıklama

Türk Telekom, aboneleri için yepyeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Hem yeni hemde mevcut Türk Telekom faturasız aboneleri için düzenlenen O Ses Türkiye paketi, içeriği ve fiyatı ile oldukça cazip.

O Ses Türkiye paketini satın aldığın taktirde,  her yöne 1000 dakika,  her yöne 1000 SMS ve cepten kullanabileceğin 4 GB internet senin olur.

Pakette bulunan dakika, SMS ve internet içeriğinin yanı sıra O Ses Türkiye paketi’ni satın alırsan, O Ses Türkiye yarışması için kullanabileceğin aylık 5 adet ücretsiz oy hakkı,  ücretsiz Türk Telekom müzik premium ve ücretsiz Tivibu Go giriş paketi senin oluyor.

Son 30 gün içerisinde numaranı taşıyarak veya yeni bir numara alarak Türk Telekom faturasız abonesi olursan, O Ses Türkiye paketi senin için aylık 30 TL, 30 günden uzun süredir yani mevcut Türk Telekom abonesiyim diyorsan, paket senin için aylık 35 TL’dir.

O Ses Türkiye paketini satın almak istiyorsan yeni veya mevcut abone olman farketmeksizin öncelikle Türk Telekom Faturasız O Ses Türkiye tarifesine geçiş yapmalısın. Tarifeye geçiş esnasında her hangi bir ücret ödemezsin. Tarifeye geçiş yaptıktan sonra O Ses Türkiye Paketi’ni satın alabilirsin.

Kampanya adı

O Ses Türkiye

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 4 GB

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 30 TL
Mevcut aboneler için 35 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

blank

 • Kalan Sorgulama

KALAN O SES yaz 4545‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL O SES yaz 4545‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • O Ses Türkiye paketini satın almak istiyorsan, öncelikle yukarıda belirtilen şekilde, Türk Telekom O Ses Türkiye tarifesine ücretsiz olarak geçiş yapmalısın.
 • Son 30 gün içerisinde yeni numara alarak veya numaranı taşıyarak Türk Telekom’lu olduysan O Ses Türkiye Paketi sana ay için 30 TL, 30 günden uzun süredir Türk Telekom abonesiysen paket sana ay için 35 TL’dir.
 • O Ses Türkiye Paketi’ni satın alırsan her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, 4 GB internet, Tivibu Go giriş paketi, Türk Telekom müzik premium üyelik, O Ses Türkiye için aylık 5 adet ücretsiz oy hakkı ve  O Ses Türkiye ücretsiz özel içeriklere sahip olursun.
 • Pakette bulunan içeriklerin yanlızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olduğunu unutma!
 • Paketinin süresi bittiğinde, hattında yeterli bakiye bulunuyorsa, paketin otomatik olarak yenilenir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Nazım Öztürk dedi ki:

  Şu anda bu tarife yeni numara taşımaya 30 TL mi?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Nazım bey, yeni veya mevcut abone fark etmeksizin numaranızı ücretsiz olarak O Ses Türkiye Tarifesi‘ne taşıyorsunuz. Sonrasında ise O Ses Türkiye Paketi‘ni satın alabiliyorsunuz. Paket ücreti ise son 30 gün içerisinde yeni numara alarak veya numarasını taşıyarak Türk Telekom abonesi olan aboneler için AY / 30 TL, 30 günden uzun süresi Türk Telekom abonelerine ise AY / 35 TL’dir.