Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


08.01.2021
2.572
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörlerinden biri Türk Telekom’dur. Mobil, ev telefonu ve evde internet gibi bir çok hizmet vermektedir. Verdiği bu hizmetleri milyonlarca kişi kullanıyor ve bu müşteriler için oluşturulmuş güçlü bir müşteri hizmetleri ekibine sahipler. Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 ile başlayan aramalar, tarifenizin standart Ev/İş yönü arama fiyatına göre ücretlendirilmektedir.

Türk Telekom‘da diğer operatörlerde olduğu bir çok işlem SMS yolu ile yapılabilmektedir. SMS yolu ile yapabileceğiniz tüm işlemleri müşteri hizmetleri aracılığı ile de yapabilirsiniz. Ancak genelde müşteriler bir çok işlem için SMS yolunu tercih etmektedir. Genelde müşteriler oluşan sorunlar, arızalar ve bilgilenme amaçlı müşteri hizmetlerini tercih etmektedir.

Aşağıda belirtmiş olduğumuz Türk Telekom’un müşteri hizmetleri numarası ile Türk Telekom ile ilgili her konuda bilgi alabilir, bazı hizmetlerimiz için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası 444 1 444

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. blank Bekir Ağırkaya dedi ki:

  17 mart 2018 de 25 tl yükleme yaptım paket ücretim 23 tl gelen mesajda önce mart ayı devlete olan telsiz ücreti hesabınızdan kesildi deniyor sonra bir mesaj daha hesabınızda bakiye yok devlete olan telsiz ücreti kesilemedi deniyor ..444 lü numarayı arıyorum yükleme yapmaz sanız telefnunuz 6 ay sonra görüşmelere kapatılacaktır deniliyor ..gelen mesajda yüklemeniz başarıyla yapılmıştır deniyor…birşey anlamadım …aydınlatabilirmisiniz..selamlar

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Bekir, daha önceki aylardan kalan telsiz ücreti varsa onların tahsis edilemediğine dair mesaj alıyor olmalısın. Müşteri hizmetlerini aradığında 6 ay sonrasının tarihini belirterek “Yükleme yapmazsanız hattınız giden aramalara kapatılacaktır.” şeklinde aldığın bildiri normaldir ve bu her abone için geçerlidir. En son yüklemeden sonra 6 ay boyunca yükleme yapılmazsa hat giden aramalara kapatılır.

 2. blank Numan KÖPRÜLÜ dedi ki:

  evde işte internet hizmetine yeni geçtim 3ay bedava denilmesine rağmen 20/03 2018 tarihli fatura borcu çıkarılmış ayrıca cep telefonundan mesaj gönderilmediği için haberim olmadı gereğinin yapılmasını rica ederim

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Numan, Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak yararlandığın hizmet hakkındaki detayları öğrenebilirsin. Temsilci hattın hakkındaki detayları görebildiği için sana yardımcı olacaktır.

 3. blank YukselDeryol dedi ki:

  Ben yurt dışında ozbekıstan taskentte 6aydır bulunuyorum cep tlf numara 3haftadır servis dizi oldu sebebi nedir öğrenebilirsen sevineceğim tlf no5324764670