Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Mobilist 10 GB Paketi – 49TL


25.11.2020
3.793
Türk Telekom / Faturasız Mobilist 10 GB Paketi – 49TL

Türk Telekom Faturasız Mobilist 10 GB Paketi ile internette bol bol vakit geçirebileceksiniz. Üstelik paketin fiyatı da oldukça uygun seviyede! Türk Telekom Faturasız Mobilsit 10 GB Paketi ile bol bol internetiniz mevcut olarak dilediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz. İnternet ile işlemleri çok olan müşterilerimiz tam size göre kampanya Türk Telekom’dan! Hemen Türk Telekom Online işlemler menüsünden giriş yaparak satın alabilirsiniz. Türk Telekom Faturasız Mobilist 10 GB Paketi için mağazalarımıza gitmenize gerek yok sadece Online İşlemlerden satın alabileceğiniz bir pakettir.

Türk Telekom Faturasız Mobilist 10 GB Paketine gelen müşterilerimiz 30 gün boyunca geçerli her yöne aramalar yapabileceğiniz Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve  Yurt İçi Her Yöne 10 GB internete sahip olursunuz.

Paketi satın almak istiyorsanız, paket hakkında gerekli bilgilere sayfanın aşağı bölümünde ulaşabilirsiniz.

Kampanya adı

Mobilist 10 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 500 DK
Her yöne 250 SMS
Cepten 10 GB

Ücretlendirme

Online İşlemler’den Gelene 49TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Yanlızca Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden satın alabiliyorsunuz.

Kalan Sorgulama

Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden öğrenebiliyorsunuz.

Paket İptali

Müşteri hizmetleri üzerinden yada Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden iptal edebiliyorsunuz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
 • Mobilist paketlere kayıt yalnızca Mobil Online İşlem Merkezi (MOIM, Mobil Uygulama) üzerinden yapılabilmektedir.
 • Bu paketten Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki faturasız bireysel mobil hat sahibi müşteriler yararlanabilecektir.
 • Başka kampanya/paket yoksa aşımlar mevcut paketin geçerlilik suresi sonuna kadar 2KR/100KB ile, sonrasında tarifenin standart fiyatıyla ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Mobilist paketler kapsamında yüklenen paket faydaları 30 gün boyunca kullanılabilir. 30 günün sonunda paketler yenilenmeyecektir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme ve paketleri kapatma hakkına sahiptir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 40 YORUM
 1. blank Ergün Pala dedi ki:

  Mobilist 10 GB için hangi tarife gereklidir?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Ergün, Mobilist 10 GB Paketi‘ni satın alabilmen için Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL haricindeki diğer bireysel faturasız tarifelerden birinde olman gerekir.

   1. blank Deniz Çetin dedi ki:

    Merhaba bu mobiliste kayıtlıyım şimdi 35 TL yükledim tarifem yenilenmedi niye?

    1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

     Yenilenmesi gerekiyor. müşteri hizmetleri ile konuşunuz.

 2. blank Ömer Uluç dedi ki:

  Mobil uygulamada bulamıyorum ki bu tarifeyi prime profosyonel super 10 gb tarifeleri var ama mobilist 10 gb yok! Yardımcı olabilir misisniz?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Ömer, Mobilist 10 GB Paketi‘ni satın almak için Faturasız Türk Telekom abonesi olman gerekir. Daha sonra Türk Telekom’un mobil uygulamasını açıyorsun, “Tarife ve Paket” sekmesine geliyorsun, “Mevcut Paketlerim” bölümünün hemen altında bulunan “Paket Satın Al” kısmına tıklıyorsun ve sonrasında “Herşey Dahil Paketler”e tıklıyorsun bu bölümde Mobilist 10 GB Paketi dahil olmak üzere bir çok paketi görebilir ve satın alabilirsin.

 3. blank Mehmet Ali Çavdar dedi ki:

  Mobilist 10 gb 500 dakika 500sms paketi ne kadar süre geçerli?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Mehmet, Mobilist 10 GB Paketi‘nin esaslarında ne kadar süre boyunca geçerli olduğu belirtilmemiş. Ancak çok eski bir kampanya olmadığı için yakın zamanda kapatılmaz diye düşünüyorum.

 4. blank Birol Pay dedi ki:

  MOBİLİST 10 GB paketini nasıl alcam neyi kaça göndercem?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Birol, Mobilist 10 GB Paketi‘ni SMS yolu ile satın alamıyorsun, Türk Telekom’un mobil uygulaması üzerinden satın alabiliyorsun. Paketi satın almak için Türk Telekom’un mobil uygulamasını açıyorsun, “Tarife ve Paket” sekmesine geliyorsun, “Mevcut Paketlerim” bölümünün hemen altında bulunan “Paket Satın Al” kısmına tıklıyorsun ve sonrasında “Herşey Dahil Paketler”e tıklıyorsun bu bölümde Mobilist 10 GB Paketi dahil olmak üzere bir çok paketi görebilir ve satın alabilirsin.

 5. blank Cavit dedi ki:

  Mevcut paketimizin günü dolmadan mobilist 10 gb paketini alabilirmiyiz?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Cavit, Mobilist 10 GB Paketi‘nin esaslarında ay içerisinde çok kez satın alınabildiğine dair bir bilgi bulunmuyor.

 6. blank Cavit dedi ki:

  Cevabınız için teşekkürler ama sanırım sorumu yanlış şekilde anlattım mevcut ta 4 gb lı farklı bi paketim var bu paketimin günü ayın 23 ünde bitiyo bugün yani ayın 23 ü gelme den mobilist 10 gb paketi ni alabilirmiyim?

  1. blank Admin dedi ki:

   Tekrardan selam Cavit, şuanda kullanmış olduğun diğer paketin adını bilmediğim için kesin birşey diyemiyorum ancak kullandığın paketi iptal yada süresinin dolmasını beklemeden Mobilist 10 GB Paketi’ni satın almayı denemeni öneririm. Eğer mevcut paketin varken alım gerçekleşmezse mevcut paketini iptal ederek Mobilist 10 GB Paketini satın alabilirsin. Paketi iptal ettikten sonra Mobilist 10 GB Paketi’ni satın almak için Türk Telekom’un mobil uygulamasını açıyorsun, “Tarife ve Paket” sekmesine geliyorsun, “Mevcut Paketlerim” bölümünün hemen altında bulunan “Paket Satın Al” kısmına tıklıyorsun ve sonrasında “Herşey Dahil Paketler”e tıklıyorsun bu bölümde Mobilist 10 GB Paketi karşına çıkacaktır.

 7. blank Zeki Bey dedi ki:

  Mobilist 10 gb paketini aldım lakin yüklü olan liralarım azalıyor neden?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Zeki, farklı bir kullanım yapıyor olmalısın, müşteri hizmetlerini arayarak yada Türk Telekom‘un resmi sitesi üzerinden “Online İşlemler”den giriş yaparak kullanım geçmişine bakabilirsin.

 8. blank Ömer Şirin dedi ki:

  Paketi nasıl yapıcaz?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Ömer, Türk Telekom’un mobil uygulamasını açıyorsun, “Tarife ve Paket” sekmesine geliyorsun, “Mevcut Paketlerim” bölümünün hemen altında bulunan “Paket Satın Al” kısmına tıklıyorsun ve sonrasında “Herşey Dahil Paketler”e tıklıyorsun bu bölümde Mobilist 10 GB Paketi dahil olmak üzere bir çok paketi görebilir ve satın alabilirsin.

 9. blank Nezih dedi ki:

  Mobilist 10gb paketine geçmek için hangi tarlfede olmamız gerekiyor?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Nezih, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL ve PTTCELL haricinde her hangi bir faturasız Türk Telekom tarifesinde olmalısın.

 10. blank Esma BEŞTAŞ dedi ki:

  Bu paketi nasıl yapabilirim?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Esma, Türk Telekom’un mobil uygulamasını açıyorsun, “Tarife ve Paket” sekmesine geliyorsun, “Mevcut Paketlerim” bölümünün hemen altında bulunan “Paket Satın Al” kısmına tıklıyorsun ve sonrasında “Herşey Dahil Paketler”e tıklıyorsun bu bölümde Mobilist 10 GB Paketi‘ni görebilir ve satın alabilirsin.

 11. blank Murat dedi ki:

  Paketi nasıl başlatıcam? Hangi numaraya SMS atıcam?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Murat, Mobilist 10 GB Paketi‘ni SMS ile satın alamazsın, Türk Telekom‘un mobil uygulamasını indirip paketi uygulama üzerinden satın alabilirsin.

 12. blank Doğukan ÇELİKKAYA dedi ki:

  Mobilist paketteki dakika,sms ve internet kullanımları paket yenilenme süresinden önce biterse kendimiz tekrar satın alabiliyor muyuz ?

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Evet ek paketler alabilirsiniz.

 13. blank Hamit dedi ki:

  Paketi aldım fakat bittiği zaman tekrar yenilenmedi. Tekrar satın almak için ne yapmalıyım?

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Mobilist paketler kapsmında yüklenen paket faydaları 30 gün boyunca kullanılabilir. 30 günün sonunda paketler yenilenmeyecektir. Türk Telekom Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden kayıt olabilirsiniz.

 14. blank Hakan dedi ki:

  Hocam bende 39 TL yazıyor. Burada 35 TL diyor. Farklı bir işlem mi yapıyoruz? Yardımcı olur musunuz?

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Bazen kişiye özel fiyat çıkartabiliyorlar. Müşteri hizmetlerine memnuniyetsizliğinizi iletin yardımcı olurlar.

 15. blank Mustafa dedi ki:

  Tarifeler cikmiyor benimkinde tarifem bu ay bitiyo onla alakali olabilirmi acaba ?

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Eğer çıkmıyorsa alamazsınız. Yine de şansınızı deneyin, müşteri hizmetlerinden talep edin.

 16. blank murat dedi ki:

  bu paketi almak istediğimde hattınız bu paket için uygun değil diyor. ne demek bu anlamadım. 40 tl yükledim hatta ve eski paketimi iptal ettim neden olmuyor.
  ve ayrıca müşteri hizmetleri hizmet vermiyor sağolsunlar mobil menüde, arapça hizmet veriyor. burası TÜRKİYE nasıl böyle bir rezillik olabiliyor?

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Merhaba, bu tarifeyi yanlızca Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden satın alabiliyorsun. Orada gözükmüyorsa alamıyorsunuz.

 17. blank Bilal dedi ki:

  Faturasiz turk telekom kullanicisiyim mobil uygulamadan paketi yapmaya calistim fakat hattiniz durumu bu paketi almaya uygun degildir diye uyari geliyor ahlan tarifesine kayitliyim fakat cikaramadim o yuzden olabilirmi?

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Merhabalar,

   İlk önce, Paket iptali için IPTAL 19 yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. Ahlan paketiniz iptal olduktan sonra “Mobilist 10 GB” paketine geçiş yapabilirsiniz.

 18. blank dogus dedi ki:

  Turk telekom mobil uygulamasindan aldik diyelim mobilist 10 gb paketinii daha sonra bununla ilgili sorun cikar mi karsimiza ya da faturali gibii mi oluyor tam olarak anlamadiim

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Merhabalar,

   Mobil uygulama üzerinden Mobilist paketini aldığınız da kullanım bedeli her ay için 35 TL’dir. Yeni abone olsan da, mevcut abone olsan da Mobilist 10 GB Paketi için 35 TL ödersin. Paket içerisinde ki dakika, sms ve gb’lerin kullanım süresi de 30 günlüktür.

 19. blank Fırat dedi ki:

  Ben mobilist 10 GB paketinden çıkmak istedim bana mesaj geldi IPTAL mobilist 10gb yazıp 5555 gönderin dedi ama hatalı kısa kod diyo ne yapmalıyım

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Online işlemlerden tarife ve paket bölümüne giriş yaparak aboneliğinizi durdurabilirsiniz.