Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Mobil Ödemeye ZULA’da Geçerli 10TL Hediye Kampanyası


06.07.2020
322
Türk Telekom Mobil Ödemeye ZULA’da Geçerli 10TL Hediye Kampanyası

Türk Telekom Mobil Ödemeye ZULA’da Geçerli 10TL Hediye Kampanyası, Türk Telekom aboneleri için Mobil Ödeme şeklini kullananlara hediyeler dağıtmaya kaldığı yerden devam ediyor. Türk Telekom ZULA abonesi oyuncularına yönelik olarak hediyeler düzenlemiş bulunuyor. Türk Telekom abonelerine özel ZULA uygulaması içerisinde yapacakları alışverişe özel, Türk Telekom mobil ödemeyi kullananlar için ZULA için geçerli olacak 10TL hediye verecek. Türk Telekom’dan ZULA oyuncuları için oldukça dikkat çekici kampanya başlatmış bulunuyor. Türk Telekom ile kampanya kapsamında mobil ödeme yönteminin kullanan Türk Telekom aboneleri ZULA’da geçerli olmak üzere 10TL hediye kazanacaktır.

Türk Telekom tarafından başlatılan kampanya doğrultusunda Mobil Ödeme kullanan abonelerine özel ZULA içerisinde geçerli 10TL kullanım hakkı sunulacaktır. Belirtilen kampanya Türk Telekom aboneleri için düzenlenmiş bulunmaktadır. Kampanya doğrulusunda ZULA oyun içinde alınan öğeler için ödeme şeklini Türk Telekom mobil ödemeyi kullanan tüm aboneler için hediye verilmektedir. Türk Telekom aboneleri için ZULA oyununda alacakları ürünlerin ödemelerini Türk Telekom Mobil kullanarak gerçekleştirmeleri durumunda yine ZULA oyununun içerisinde ki alışverişlerde geçerli 10TL hediye verilecektir. Türk Telekom aboneleri kazanmış oldukları 10TL hediye ile ZULA oyun içi satın alma işlemlerinde kullanabilecekleridir.

Türk Telekom ZULA’da Geçerli 10TL Hediye Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom ZULA’da Geçerli 10TL Hediye Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Türk Telekom’un sunmuş olduğu ZULA oyununda geçerli 10TL hediye kazanabilmek için abonelerin yapması gerekenlerin en başında mobil ödeme yöntemini kullanması gerekmektedir. Türk Telekom abonelerinin Mobil Ödeme sistemini kullanabilmeleri için belirtilen bu sistemi açmaları gerekmektedir. Türk Telekom abonelerinin mobil ödeme yöntemini açabilmek için telefonlarının mesaj bölümlerinden MOBIL ODEME KAYIT yazarak 5555’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Türk Telekom mobil ödeme sistemini açan aboneler için ZULA oyununun içerisinde yapacakları oyun içi satın almalarda ödeme şeklini Türk Telekom Mobil ödeme yapmaları şeklinde ZULA’da geçerli 10TL hediye kazanabilmektedirler. Türk Telekom mobil ödemeyi kullanan aboneler 10TL hediye kazanarak yine ZULA içi satın alma işlemlerinde geçerli 10TL kazanacaklardır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Türk Telekom ZULA’da Geçerli 10TL Hediye Kampanya Detayları

  • Kampanya 23.05.2020 00.01 ile 21.07.2020 23.59 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya sadece zulaoyun.com web sitesinden Türk Telekom mobil ödeme ile yapılacak satın almalarda geçerlidir.
  • Kampanya tek seferde 10 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında en fazla 10 TL indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya, Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilk defa zulaoyun.com web sitesinden harcama yapacak kullanıcılar için geçerli olup, bir kullanıcı sadece bir kere indirimden faydalanabilecektir.
  • Kampanyadan kazanılan indirim kampanya dönemi içinde kullanıcının hesabına yansıyacaktır.
  • İndirimden faydalanarak, zulaoyun.com’dan Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın alınan ürün iade edilse bile müşteri kampanyadan faydalanmış sayılır.
  • Türk Telekom kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

2020 Türk Telekom Temmuz Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.