Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Mobil Ödeme Kullan PUBG Mobile’de Geçerli 15TL Kazan Kampanyası


23.06.2020
249
Türk Telekom Mobil Ödeme Kullan PUBG Mobile’de Geçerli 15TL Kazan Kampanyası

Türk Telekom Mobil Ödeme Kullan PUBG Mobile’de Geçerli 15TL Kazan Kampanyası ile Türk Telkeom müşterilerine hediye 15TL sunulmaktadır. Türk Telekom müşterileri bu şekilde Mobil Ödeme uygulamasının avantajlı dünyası ile tanışmaya hazır olmaktadır. Türk Telekom aboneleri bu şekilde Bedava İnternet dışında bir kampanya ile karşılaşmaktadırlar. Türk Telekom ile bu seferde PUBG oyununu oynayan müşterileri için oldukça ilgi çeken kampanya sunmuş bulunuyor.

Türk Telekom müşterileri için oldukça dikkat çekici bir kampanya düzenlemiş bulunuyor. Türk Telekom tarafından düzenlenen kampanya bu sefer özellikle PUBG Mobile’de geçerli olmakta. Kampanya PUBG Mobile’de geçerli 15TL Hediye kampanyası olarak ortaya çıkmıştır. Türk Telekom aboneleri için artık Bedava İnternet kampanyalarının yanında oyun ihtiyaçlarında kullanmak için kampanyalar düzenlemeye başlamıştır. Belirtilenler kapsamında hazırlanan son kampanya ise PUBG oyununu oynayan aboneler için hazırlanmıştır. Böylece PUBG oyununu oynayan Türk Telekom aboneleri mobil ödeme kullanarak oyunda kullanmak için15TL hediye kazanacaklardır.

Türk Telekom Mobil Ödeme İşleminden PUBG Mobile’de Geçerli 15TL Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Mobil Ödeme İşleminden PUBG Mobile’de Geçerli 15TL Nasıl Kazanılır? Türk Telekom Mobil Ödeme üzerinden PUBG Mobile’de geçerli olacak 15TL kazanmak için abonelerin Türk Telekom mobil ödeme yönteminin kullanmaları gerekmektedir. Abonelerin Türk Telekom mobil ödeme yöntemini ile PUBG resmi internet sitesi üzerinden oyun içi ürün satın alma işlemlerini Türk Telekom Mobile Ödeme yöntemini kullanması gereklidir.

Belirtilen şekilde Türk Telekom Mobil Ödeme yönteminin kullanarak gerçekleştirilen satın alma işlemleri sonrasında, PUBG oyununu oynayan abonelerimize oyun içinde geçerli olacak 15TL hediyesi verilecektir. Kazanılan 15TL hediye ile PUBG oyunu için internet sitesi üzerinden oyun için satın alma işlemi yapılabilecektir. Türk Telekom ile Mobil Ödeme işlemi zerinden PUBG Mobile’de geçerli olmak üzere 15TL hediye kampanyasından faydalanmak için abonelerin öncelik olarak hatlarını Türk Telekom Mobil Ödemeye açması gerekmektedir. Abonelerin Türk Telekom mobil ödemeye kapalı olan hatları açmak için MOBIL ODEME KAYIT yazıp 5555’e SMS göndermek gerekmektedir.

Türk Telekom Mobil Ödemeden PUBG Mobile’de Geçerli 15TL Hediye Kampanya Detayları

Türk Telekom Mobil Ödemeden PUBG Mobile’de Geçerli 15TL Hediye Kampanya Detayları aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

  • Kampanya 23.05.2020 00.01 ile 21.07.2020 23.59 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den PUBG Mobile’ de geçerli 15 TL Hediye kampanyası, PUBG oynayan tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin öncelikle Türk Telekom mobil ödeme yöntemini kullanması gerekir.
  • Kampanya tek seferde 15 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında en fazla 15 TL indirim uygulanacaktır.
  • Kampanyadan kazanılan indirim kampanya dönemi içinde kullanıcının hesabına yansıyacaktır.

2020 Türk Telekom / Sil Süpür Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.