Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Limitsiz Yalın 12 Mbps Tivibu’lu Sinema İnternet Kampanyası – 109,90TL


29.03.2020
726
Türk Telekom Limitsiz Yalın 12 Mbps Tivibu’lu Sinema İnternet Kampanyası – 109,90TL

Türk Telekom Limitsiz Yalın 12 Mbps Tivibu’lu Sinema İnternet Kampanyası ile Türk Telekom’un ikisini bir arada sunan kampanyaları ile devam etmekteyiz. Türk Telekom ile evde limitsiz internetiniz varsa yanına Tivibu mükemmel olur. Evde internetiniz yok ise ya da var ama değiştirmek istiyorsanız tercihinizi Türk Telekom’dan yana kullanarak hemen işleminizi başlatın. Üstelik Türk Telekom Limitsiz Yalın 12 Mbps Tivibu’lu Sinema İnternet Kampanyası, müzikten eğitime, güvenlikten depolamaya kadar dijital servisler de ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

Türk Telekom Limitsiz Yalın 12 Mbps Tivibu’lu Sinema İnternet Kampanyası evinde internetim olsun yanında bir de Tivibu süper olur diyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen başvurunuzu gerçekleştirin, avantaj sağlayan içeriklerden anında faydalanmaya başlayın. Türk Telekom düzenlediği evde internet kampanyası ile evde internet ve Tivibu aynı paket altında sizlere sunulmaktadır. Ayrıca zengin kullanımlı içerikleri ile dijital servisler her yaş grubuna uygun olarak sunulmaktadır.

Türk Telekom Limitsiz Yalın 12 Mbps Tivibu’lu Sinema İnternet Kampanyasına dahil olmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yaparak ardından randevunuzu alın. Randevu tarihinizde gelerek binanıza kadar kurulumunuzu tamamlayalım ve internetinizi evinize ulaşımını gerçekleştirelim. Modem kurulumunuzu ve bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra kullanmaya başladığınızdan emin olduktan sonra yanınızdan ayrılalım.

Türk Telekom Limitsiz Yalın 12 Mbps Tivibu’lu Sinema İnternet kampanyasına gelerek ücretsiz olarak faydalanabilecekleri içerikler aşağıdaki gibi olmaktadır.

Kampanya adı

 Limitsiz Yalın 12 Mbps Tivibu’lu Sinema İnternet Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Yalın İnternet Tivibu’lu Sinema

İçerikler

Ücretsiz Kurulum
Ücretsiz VDSL Modem
Ücretsiz Eğitim Paketleri
Ücretsiz Katma Değerli Servisler
TT Wifi Limitsiz,
Muud Premium
McAfee Antivirüs
TT Dijital Depo 10 GB
Akademi İngilizce
Ev Telefonunda +4,90 TL’ye Her Yöne 100 DK

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü 24 Ay: 109,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanyaya Kayıt

Evde İnternete online olarak, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak yada Türk Telekom Satış Noktalarını ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerlidir.​
 • Kampanya kapsamında evde internet ve Tivibu 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyatlardır.
 • Ücret tablosunda gösterilen ücretler; İnternet Bağlantı Ücreti, erişim ücreti, internet ve Tivibu paket ücreti toplam ücretidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında evde internet ve Tivibu 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyatlardır. Taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Tivibu tarife fiyatları; Aile paketi 39TL,sinema paketi 49TL, Süper paket 78T’dir.
 • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (20TL), Bizden Kampanya kapsamında 24ay boyunca aylık 12TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan ​16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10 TL’dir.
 • Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 20TL) kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
 • Yeni aboneliklerde alınan 264 TL evde internet bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 11TL taksitli olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. 36TL Tivibu aktivasyon ücretiniz taahhüt süresi boyunca aylık 1,5TL faturaya yansıtılacaktır.
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.