Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Limitsiz Fiber 12 Mbps Tivibu’lu Aile İnternet Kampanyası – 104,90TL


29.03.2020
701
Türk Telekom Limitsiz Fiber 12 Mbps Tivibu’lu Aile İnternet Kampanyası – 104,90TL

Türk Telekom Limitsiz Fiber 12 Mbps Tivibu’lu Aile İnternet Kampanyası – 104,90TL, Türk Telekom alt yapısı en geniş kapsamlı internet sağlayıcınızdan süper ikisi bir arada kampanyası sizleri beklemektedir. Türk Telekom Limitsiz Fiber 12 Mbps Tivibu’lu Aile İnternet Kampanyası ile evinizde hem internete hem de Tivibu’lu pakete birlikte tek paket ile sahip olacaksınız. Üstelik Fiber İnternet hızında kullanım yapabileceksiniz. Düzenlenen kampanya ile Türk Telekom Limitsiz Fiber ev interneti ile Tivibu’lu Aile Paketi tek olarak sizlere sunulmaktadır. İki avantajlı fırsat içeriği tek fiyat avantajı ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Türk Telekom Limitsiz Fiber 12 Mbps Tivibu’lu Aile İnternet Kampanyası, evinde internet isteyen ve ekstra olarak da Tivibu olsun diyenler hemen başvurunuzu yapın iki avantajlı fırsat içeriğinden hemen faydalanmaya başlayın. Türk Telekom Limitsiz Fiber 12 Mbps Tivibu’lu Aile İnternet Kampanyasına gelen müşterilerimiz, süper kusursuz ikili kampanya ile müzikten, eğitime, güvenlikten, depolama işine kadar Türk Telekom dijital servislerinden de ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir. Türk Telekom’un düzenlediği kampanya ile Limitsiz İnternet ve Tivibu bir arada olarak sunulmaktadır. Ayrıca zengin kullanımlı içerikleri ile dijital servisler her yaş grubuna uygun olarak sunulmaktadır.

Türk Telekom Limitsiz Fiber 12 Mbps Tivibu’lu Aile İnternet kampanyasına gelerek ücretsiz olarak faydalanabilecekleri içerikler aşağıdaki gibi olmaktadır.

Türk Telekom Limitsiz Fiber 12 Mbps Tivibu’lu Aile İnternet Kampanyasına dahil olmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yaparak ardından randevunuzu alın. Randevu tarihinizde gelerek binanıza kadar kurulumunuzu tamamlayalım ve internetinizi evinize ulaşımını gerçekleştirelim. Modem kurulumunuzu ve bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra kullanmaya başladığınızdan emin olduktan sonra yanınızdan ayrılalım.

Kampanya adı

 Limitsiz Fiber 12 Mbps Tivibu’lu Aile İnternet Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Fiber İnternet Tivibu

İçerikler

Ücretsiz Kurulum
Ücretsiz VDSL Modem
Ücretsiz Eğitim Paketleri
Ücretsiz Katma Değerli Servisler
TT Wifi Limitsiz,
Muud Premium
McAfee Antivirüs
TT Dijital Depo 10 GB
Akademi İngilizce
Ev Telefonunda +4,90 TL’ye Her Yöne 100 DK

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü 24 Ay: 104,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanyaya Kayıt

Evde İnternete online olarak, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak yada Türk Telekom Satış Noktalarını ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerlidir.​
 • Kampanya kapsamında evde internet ve Tivibu 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyatlardır.
 • Ücret tablosunda gösterilen ücretler; İnternet Bağlantı Ücreti, erişim ücreti, internet ve Tivibu paket ücreti toplam ücretidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında evde internet ve Tivibu 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyatlardır. Taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Tivibu tarife fiyatları; Aile paketi 39TL,sinema paketi 49TL, Süper paket 78TL’dir.
 • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (20TL), Bizden Kampanya kapsamında 24ay boyunca aylık 12TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan ​16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10TL’dir.
 • Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 20TL) kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 10TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
 • Yeni aboneliklerde alınan 264TL evde internet bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 11TL taksitli olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. 36TL Tivibu aktivasyon ücretiniz taahhüt süresi boyunca aylık 1,5TL faturaya yansıtılacaktır.
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.