Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanyası


19.12.2018
600
Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanyası

Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanyası dönemi başlıyor. Yeni yıla geri sayımın başladığı şu günlerde Türk Telekom sınırları aşan bir kampanya ile karşımızda. Türk Telekom bu kampanyası ile İnternette Sınırları Kaldırıyor. Türk Telekom Türkiye’nin İnterneti olarak, 1 Ocak 2019 Tarihinden itibaren yepyeni bir dönem başlatmaya hazırlanıyoruz.

Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanyasından mevcut müşterilerimiz, 1 Ocak 2019 Tarihinden itibaren mevcut paketlerinin hızında ve ek hiçbir ücret ödemesi yapmadan Limitsiz İnternet Kampanyasından yararlanabileceklerdir.

Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanyası ile sizlere Limitsiz İnternet Çağına Hoş Geldiniz diyoruz. Türk Telekom olarak çağın gerektirdiği değişimler ile karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Kampanya gerekli mercilere iletilmiş bulunmaktadır.

Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında taahhüt’ü bulunan müşterilerimiz, taahhüt bitiminden sonra paketlerinde uygulanması gereken yol; Taahhüt süresince, mevcut paketlerin taahhütlü ücretleri değişmeden limitsiz hizmet sunulacaktır. Taahhüt bitiminde de limitsiz kullanım hakkı devam edecek ve müşterilerimiz dilerse taahhütlerini yenileyerek limitsiz internetten mevcut müşterilerimize özel avantajlı fiyatlarla faydalanabilecekler. Mevcut müşterilerimize özel kampanyalarımız çok yakında duyurulacaktır.

Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanyasından faydalanabilecek kullanıcılarımız; Limitsiz ve AKN’li paketlerde olan taahhütlü ve taahhütsüz tüm müşterilerimize limitsiz internet hizmeti verilecektir.

Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanyasından yararlanamayacak olan müşterilerimiz ise, Mevcut ful limitsiz paketleri (hali hazırda limitsiz internete sahip bir pakettir), akıllı kota paketleri, İnternetsiz Ev Kalmasın ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın kampanyalarındaki 4 Mbps 20 GB – 40 GB paketleri ve MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) paketleri düzenleme kapsamında olmadığından bu paketlerdeki müşterilerimiz değişiklikten etkilenmeyecektir, paketleri mevcut hali ile devam edecektir.

Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanyası geçişinde, yapılan düzenleme ile birlikte müşterilerimizin fatura tutarlarında bir değişiklik olmayacaktır. Müşterilerimiz mevcutta kullandıkları paketlerin ücretleri üzerinden, ek hiç bir ücret ödemeden limitsiz paketlere geçirilecektir. Mevcut AKN paketlerimizi kullanan taahhütlü müşterilerimiz taahhüt süresince hiç bir ek ücret ödemeden limitsiz paket kullanacaklar, taahhüt sonunda ise liste fiyatları üzerinden yine limitsiz hizmet alabileceklerdir. Mevcut taahhütsüz müşterilerimiz ise paketlerinin mevcut liste fiyatları üzerinden limitsiz hizmet alabileceklerdir. Taahhütsüz müşterilerimiz isterlerse avantajlı limitsiz tekliflerimizden yararlanabileceklerdir.

Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanyasından yararlanamayacak olan müşterilerimiz ise İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın Kampanyası’nda 4 Mbps 20GB ve 4 Mbps 40GB paketlerinde olan müşterilerimiz paket değişikliğinden etkilenmeyecektir. Kampanyada bu paketler dışındaki müşterilerimiz içinse yeni düzenleme geçerli olacaktır. Paket düzenlemesi 1 Ocak 2019 Tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanyasından; Taahhüt olmasa da ek ücret ödemeden limitsiz kullanım hakkı bulunmaktadır. Müşterilerimiz dilerse mevcut müşterilerimize özel avantajlı kampanyalarımız ile daha uygun koşullarla limitsiz internet tekliflerinden faydalanabilecektir. Mevcut müşterilerimize özel kampanyalarımız çok yakında duyurulacaktır.

Türk Telekom Limitsiz Ev İnterneti Kampanyasından, İnternet kullanımına taahhütsüz olarak devam etmek isteyen müşterilerimiz için, mevcut internet paketlerinin liste fiyatı geçerli olmaya devam edecektir ve aynı fiyata limitsiz internetten faydalanabileceklerdir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.