Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Kurban Bayramı 30 GB Bedava İnternet Kampanyası


17.07.2020
326
Türk Telekom Kurban Bayramı 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Kurban Bayramı 30 GB Bedava İnternet Kampanyası, Türk Telekom tarafından düzenlenmiş olan Kurban Bayramı öncesi Bedava 30 GB İnternet kampanyası oldukça talep görmektedir. Bu kapsamda bireysel faturalı olan müşterilerimiz için düzenlenen kampanya doğrultusunda 30 gün geçerli 30 GB Bedava İnternet cepten hediye internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Düzenlenmiş olan kampanyadan 16.07.2019 tarihinden önce Türk Telekom’a gelen ve istenilen kampanya kriterlerini sağlayan abonelerimiz faydalanabilmektedir. Düzenlenen kampanyaya her abone yalnız bir kereye mahsus olarak katılabilmektedir. Bedava 30 GB İnternet içeriğinden 4.5G 2 Kat hediye internet kampanyasından faydalanan müşteriler katılım sağlayamazlar.

Türk Telekom Kurban Bayramı 30 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında, Türk Telekom aboneleri için Kurban Bayramı öncesinde kullanabilmeleri için hediye edilen Türk Telekom Bedava İnternet kampanyası olmaktadır. Türk Telekom tarafından düzenlenen 30 GB Bedava İnternet kampanyası 4.5G 30 GB Bedava İnternet kampanyası verilmektedir. Düzenlenen kampanya doğrultusunda Türk Telekom tarafından müşterileri için düzenlenen en ciddi kampanyalardan bir tanesi olmaktadır. Türk Telekom sunmuş olduğu 4.5G 30 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında müşteriler sunulan haktan diledikleri gibi faydalanabilmektedirler. Düzenlenen kampanyadan sadece 4.5G uyumlu hat sahipleri faydalanabilmektedir. Hattınız 4.5G uyumlu değil ise SIM kartınızı en yakın Türk Telekom bayisinden değişim yapabilirsiniz.

Kurban Bayramı Öncesi Bedava 30 GB İnternet Kampanya Detayları

 • Kurban Bayramı Öncesi Bedava 30 GB İnternet Kampanya Detayları, Düzenlenen kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilerimize özel 30 gün geçerli 30 GB hediye cepten internet sunulmaktadır.
 • Düzenlenen kampanyadan 16.07.2019 tarihinden önce Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve istenilen kampanya şartlarını sağlayan bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilmektedir. 3G SIM kartını 4.5G SIM kartı ile 16.07.2019 tarihinden sonra değiştiren abonelerde faydalanabilmektedir.
 • Türk Telekom ile düzenlenen kampanya kapsamında sunulan internet kullanımı geçerlilik süresi içinde tüketilmediği takdirde silinmektedir. Kullanılmayan içerikler bir sonraki aya devretmez.
 • Düzenlenen kampanyadan sadece bir defa yararlanılabilmektedir.
 • Düzenlenen kampanyadan kazanılan içerikler sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Aboneler düzenlenen kampanyaya kayıt yaptırarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş bulunmaktadırlar.
 • Düzenlenen kampanya kapsamında abonelerimiz BTK, yetkilendirilmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece herhangi bir işlem yapmadan, telefon ile şebeke seçimi yaparak, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden yararlanmaya başlayacaklardır.
 • Düzenlenen kampanyaya katılım sağlayan abonelerimizin istemeleri takdirde servisi iptal edebileceklerdir.
 • Düzenlenen paket kapsamında sunulan yurt içi veri kulanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Türk Telekom tarifeniz ve paketiniz kapsamında bulunan toplam kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
 • İptal etmek için IPTAL 4.5G 30GB yazıp, 5555’e kısa mesaj olarak gönderdiğiniz takdirde kalan kullanım haklarınızı geçerlilik süresinin sonuna kadar kullanabilirsiniz.
 • Düzenlenen kampanya doğrultusunda sunulan kullanım haklarının sona ermesinin ardından, kullanılan hatta başka tanımlı paket ya da fayda bulunmadığı takdirde mevcut tarifelerinin internet aşım kuralları geçerli olacaktır.

Türk Telekom Efsane Tarifelerine Gelene Her Ay Bedava 10 GB İnternet Hediye! 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.