Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası


19.12.2020
274
Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası

Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında Türk Telekom tarafından çeşitli internet dağıtılan kampanyalar düzenlenmeye devam ediliyor. Türk Telekom aboneleri için yepyeni hazırlanan kampanyalar kapsamında kredi ya da banka kartını ilk kez kaydeden tüm abonelerimizi için haftalık 2 GB Bedava İnternet hediye edilecektir. Türk Telekom her zaman abonelerinin ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar hazırladığı gibi yepyeni çalışmalarını da abonelerine sunmaya devam ediyor. Türk Telekom tarafından hazırlanan en son Bedava İnternet hediye veren kampanyası Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB Bedava İnternet olarak hazırlanmış bulunuyor. Türk Telekom tarafından sunulan Haftalık 2 GB Bedava İnternet kampanyasında tüm kayıt gerçekleştiren abonelere verilecektir.

Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Türk Telekom tarafından hazırlanan kampanya tüm Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Öyle ki kampanya kapsamında kredi kartını ya da banka kartını Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden kayıt eden abonelere Bedava 2 GB İnternet hediye edilecektir. Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanyasından faydalanan abonelere yönelik sunulan Bedava 2 GB İnternet hakkı bir hafta boyunca kullanılabilecektir. Hafta sonunda kullanılmayan Bedava İnternet hediyesinin kalan kısmı silinecektir. Abonelerin var olan internet hakkının kullanım süresi başlayacaktır. Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin ilk olarak Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasına giriş yapması gerekmektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasına giriş yapan aboneler banka ya da kredi kartlarını kayıt etmeleri durumunda 2 GB İnternet hediyelerini rahatlıkla alabileceklerdir.

2020 Türk Telekom Cihaz Değiştirme, Yenileme Kampanyaları Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanya Detayları

  • Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanyası, Tüm Faturasız Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bulunmaktadır.
  • Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin kredi ya da banka kartlarını ilk kez kayıt etmeleri gerekmektedir.
  • Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanyasında, Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasına kartını kayıt eden abonelere 2 GB İnternet hediye edilecektir.
  • Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanyasında verilen 2 GB İnternet kullanım hakkı bir hafta süre ile kullanılabilmektedir.
  • Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanyasında abonelere sunulan 2 GB İnternet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanyasında sunulan 2 GB İnternet hediyesini üçüncü kişiler ile paylaşılması mümkün olmamaktadır.
  • Türk Telekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB İnternet Kampanyasını, Türk Telekom her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçenlere Sil Süpür Kampanyası

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

2020 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Yöntemleri

Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyası

Türk Telekom / Faturalı Ek 5 GB + 15 GB İnternet Kampanyası – 15TL

Türk Telekom e – dergi Aboneliği

Türk Telekom / Faturasız Mobil Öğrenci Tarifesi

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası

Türk Telekom Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom / Faturalı 12 Ay İndirimli 2 GB İnternet Kampanyası – 9TL

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.