Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / İPhone XS, 64 GB Tarifenize Ek – 3.717TL


11.12.2020
516
Türk Telekom / İPhone XS, 64 GB Tarifenize Ek – 3.717TL

Türk Telekom İPhone XS, 64 GB Tarifenize Ek olarak akıllı cihaz kampanyalarımız devam ediyor. Dünyanın en tanınmış markası olan Apple üretimi olan İPhone model telefonlarını artık Türk Telekom Faturalı tarifelerinize ek olarak satın alabilirsiniz. Dünya genelinde en çok satan markaların başında olmayı başarmış olan Apple her zaman yeni modelleri ile karşımıza çıkmaya hazır olmaktadır. Teknolojiye karşı her zaman yön verici rolü üstlenmiş olan Apple bunu piyasaya sunduğu her model cihazı ile adeta kanıtlama çalışması yapmaktadır. Türk Telekom Faturalı Tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz İPhone XS, 64 GB model cihaz 5.8 inç süper retina ekranı ile öne çıkmaya devam etmektedir. Apple her zaman şık tasarımları ve görsellik sunarak, teknolojinin en kalitelisini sunmuş bulunmaktadır. Kullanım açısından kalitesi ile tercih nedeni olmayı başarmıştır.

Türk Telekom – Apple iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, İphone XS, 64 GB model cihaza 3 Ay boyunca Ayda*3.717TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Belirtilen taksitli fiyat 1.500TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır. Dilerseniz de İphone XS, 64 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 10.899TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan İphone XS, 64 GB şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Apple işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz İphone XS, 64 GB model cihazın gri, siyah ve pembe renk seçenekleri bulunmaktadır.

İPhone XS, 64 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 10.899 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 3 Ay Her Ay: 3.717TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

İPhone XS, 64 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran/ 5.8″ Super Retina
 • Kamera / 7 MP Ön Kamera / 12 MP geniş açılı + 12 MP Arka Kamera
 • İşlemci / Apple A12 Bionic
 • RAM / Dahili Hafıza 4 GB / 64 GB
 • İşletim Sistemi / İOS
 • Ağırlık / Boyutlar 177 gr / 143.6 x 70.9 x 7.7 mm
 • Batarya / 2658 mAh
 • Diğer / e-Sim özelliği Türkiye’de henüz kullanılamamaktadır.
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.