Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / İPhone XR 64 GB Tarifenize Ek – 1.132TL


24.11.2019
752
Türk Telekom / İPhone XR 64 GB Tarifenize Ek – 1.132TL

Türk Telekom Türkiye’nin operatöründen süper telefon kampanyaları sizleri bekliyor. Türkiye’nin en geniş alt yapısı bulunan Türk Telekom artık tarife ve internet işlemlerinin dışında, kullanmış olduğunuz Türk Telekom tarifenize ek olarak Cep Telefon satışı da bulunmaktadır.

Türk Telekom belirli cihazlar arasından seçerek, tarifenize ek olarak İPhone XR 64 GB Cep Telefonuna sahip olabiliyorsunuz. Türk Telekom faturalı tarifenize ek olarak 6 Ay boyunca Aylık* 1.132TL ödeyerek İPhone XR 64 GB cep Telefonuna sahip olabiliyorsunuz. İPhone XR 64 GB Cep Telefonu kampanyasına katılım için 1.000 TL ön ödeme yapılması zorunludur. Yukarıdaki fiyat 1.000 TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır. İPhone XR 64 GB Model cihazın kırmızı, beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.

Türk Telekom İPhone XR 64 GB Tarifenize Ek Kampanyasından faydalanmak için, mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir. Kampanya katılımı için belli tutarda ön ödeme yapma şartı bulunmaktadır.

İPhone XR 64 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 6.499 TL
Türk Telekom / Faturalı Tarifenize Ek 6 Ay Her Ay: 1.132 TL (1000TL Ön Ödeme Yapıldıktan Sonraki Taksitli Fiyatıdır)

İPhone XR 64 GB Genel olarak Özellikleri

 • Ekran / 6.1″ Liquid Retina
 • Kamera / 7 MP / Ön Kamera / 12 MP geniş açılı Arka Kamera
 • İşlemci  / Apple A12 Bionic
 • RAM / Dahili Hafıza / 3 GB / 64 GB
 • İşletim Sistemi / iOS
 • Ağırlık / Boyutlar / 194 gr / 150.9 x 75.7 x 8.3 mm
 • Batarya 2942 mAh
Kampanya Katılım Koşullarını Gör
 • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde müşteri kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.