Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / İPhone 11, 64 GB Tarifenize Ek – 2.540TL


10.01.2021
540
Türk Telekom / İPhone 11, 64 GB Tarifenize Ek – 2.540TL

Türk Telekom İPhone 11, 64 GB Tarifenize Ek akıllı cihaz satışlarımız son hızla devam etmektedir. Bu kampanya içeriğinde Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz İphone 11, 64 GB model cihazı sizlere sunmaktayız. İphone olarak dünyanın en çok tanınmış markası siz değerli müşterilerimize Türk Telekom ile birlikte sunulmaktadır. Türk Telekom ile birlikte Faturalı tarifenize ek olarak tercih ettiğiniz telefonu satın alabilirsiniz. İPhone 11, 64 GB model cihaz yepyeni ultra geniş açılı çift kamerasıyla Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. İphone 11, 64 GB model cihaz yeni çift kamera sistemi ve tüm gün süren pil ömrü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Akıllı telefonlardaki en dayanıklı cam modülü ile bu güne kadarki Apple modellerinin en hızlı çipi sizleri bekliyor. Apple İphone 11, 64 GB model cihaz için 6 adet yeni renk deneyimi ve 6.1 inç tam ekran Liquid Retina LCD. Cihaz maksimum iki metre derinlikteki suya 30 dakikaya kadar dayanabilirlik ile geliyor.

Türk Telekom – Apple iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, İphone 11, 64 GB model cihaza 3 Ay boyunca Ayda*2.540TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Belirtilen taksitli fiyat 1.500TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır. Dilerseniz de İphone 11, 64 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 7.999TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan İphone 11, 64 GB şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Apple işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz İphone 11, 64 GB model cihazın lila, siyah ve yeşil renk seçenekleri bulunmaktadır.

İPhone 11, 64 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 7.999 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 3 Ay Her Ay: 2.540 TL

İPhone 11, 64 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 1″ Liquid Retina HD IPS Tam Ekran
 • Kamera / 12 MP (TrueDepth) Ön Kamera / 12 MP (Ultra Geniş) + 12 MP (Geniş) Arka Kamera
 • İşlemci / 2.66 GHz Altı Çekirdek
 • RAM / Dahili Hafıza 4 GB / 64 GB
 • İşletim Sistemi / iOS 13
 • Ağırlık / 194 gr
 • Batarya / 3110 mAh
 • Diğer / Su,Sıçrama,Toza Dayanıklılık-IP68 Derecesi,Yüz Tanıma,FaceTime Görüntülü-Sesli Arama,Wi-Fi Arama,VoLTE,Uzamsal Ses Çalma,
 • Video / 4K Video Kaydı, Bağlantı:LTE,Wi-Fi,Bluetooth 5.0 Wireless,NFC, Çip:A13 Bionic, Kulaklık:Lightning Konnektörlü EarPods
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.