Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası


30.11.2020
390
Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası ile Türk Telekom evde internet abonesi olana süper bir kampanya düzenlemiş bulunuyor. Öyle ki düzenlenen kampanya doğrultusunda evde internet abonelerinin numara taşıyarak ya da yeni hat alarak Türk Telekom İnternetliye özel tarifelerine gelen herkes Özel İndirim Kampanyasından faydalanabilecektir. Türk Telekom evde internet abonelerine özel bir kampanya düzenlemiş bulunmaktadır. Düzenlenen kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom evde internet abonesi olma koşulu bulunmaktadır. Türk Telekom evde internet aboneleri, cep telefonu hatlarını da Türk Telekom’dan almak kaydı ile sunulmakta olan indirim fırsatından faydalanabileceklerdir.

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası, evde Türk Telekom ev internetini kullanan aboneleri için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Bu kapsamda Türk Telekom ev internetini kullanan abonelerin hatlarını da Türk Telekom’a taşıması ya da yeni Türk Telekom hattı alma karşılığında sunulmakta olan indirimden faydalanmaları mümkün olacaktır. Türk Telekom İnternetliye Özel indirim kampanyasına katılan aboneler için sunulan indirimden faydalanabilmek adına cep telefonu hatlarını ya da numara taşıma yöntemi ile Türk Telekom cep telefonu tarifelerinde de Türk Telekom abonesi olmaları gerekmektedir.

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasından faydalanabilmek için abonelerin numara taşıma ya da yeni hat alarak Türk Telekom abonesi olması gerekmektedir. Türk Telekom abonesi olan kullanıcılar için 12 + 12 ay taahhüt süresi boyunca sunulmakta olan oldukça özel indirimlerden faydalanma imkanı bulacaklardır. Türk Telekom abonelerinin alacakları ya da numarasını taşıyacakları hat karşılığında internetliye özel tarifelerinden 7 TL’ye kadar indirim kazanma hakkına sahip olacaklardır.

Evde İnternet aboneleri, cep telefonları için seçecekleri internet paketlerinde pek çok indirimden faydalanma hakkına sahip olacaklardır. Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasından faydalanmak isteyen aboneleri sunulmakta olan indirimden faydalanabilmek adına cep telefonlarının mesaj bölümüne OZEL yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaralarını da yazmalarının ardından 5555’e SMS göndermeleri gerekmektedir.

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası tarifeleri aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • İnternetliye Özel 3 GB : 1000 DK + 1000 SMS + 3 GB =>25 TL
 • İnternetliye Özel 5 GB : 1000 DK + 1000 SMS + 5 GB => 30 TL
 • Prime İnternetliye Özel 10 GB : 1000 DK + 1000 SMS + 10 GB => 42 TL
 • Prime İnternetliye Özel 15 GB : 1000 DK + 1000 SMS + 15 GB => 52 TL

Kampanya Detayları

 • Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası, evde interneti Türk Telekom abonesi olan müşterilerimiz için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
 • Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasından abonelerin faydalanabilmeleri için numara taşıma ya da yeni hat alarak Türk Telekom’a geçiş yapmaları gerekmektedir.
 • Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasına katılabilmek için SMS ile kampanyaya katılım sağlamak mümkün olmaktadır.
 • Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin, T.C. kimlik numaralarının, Türk Telekom evde internet aboneliği esnasında verilen T.C. numarası ile aynı olması gerekmektedir.
 • Faturalı İnternetliye Özel tarifelere gelen yeni abonelerin 90 gün içerisinde kampanyaya başvurmuş olması gerekir.
 • Türk Telekom evde internet aboneliği bulunan TCKN ile en fazla 5 mobil hat kampanyaya katılabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlamaktadır.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile en fazla 5 mobil hat faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.

2020 Türk Telekom Ağustos Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.