Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlama – 19TL


08.02.2021
1.300
Türk Telekom / Faturalı İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlama – 19TL

Türk Telekom Faturalı İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlama, tarife ve paketindeki interneti yetmeyen müşterilerine oldukça avantajlı bir ek internet paketi avantajı sunuyor 15 GB’a tamamlama. Bu paket ile, tarifenizdeki internet hakkınız tam 15 GB mobil internete yükseliyor. Yani paketinizde 7 GB internet varsa, 12 ay pakette kalma sözünüze, Türk Telekom bu hakkınıza 8 GB internet daha ekleyerek toplam aylık internet kotanızı 15 GB yapıyor. Üstelik 19TL gibi avantajlı bir fiyatla. 7 GB ve üstü internet içeren tarifelerde bulunan faturalı aboneler bu imkandan faydalanabilir.

Türk Telekom Faturalı İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a tamamlamak isteyen 4.5G müşterilerimize özel ayda 19TL’ye, 12 ay pakette kalma sözünüze ek internet paketleri ile internet erişim paketlerini 15 GB’a tamamlıyoruz. Türk Telekom Faturalı İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a tamamlamak isteyen müşterilerimize, paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 19TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 29TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.

Türk Telekom Abonelerine Bedava 30 GB İnternet Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kampanya adı

Türk Telekom 15 GB’a İnternet Özgürlüğü Tamamlama

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

Hediyeler

İnternet Paketiniz 15 GB TAMAMLANIR

Ücretlendirme

Taahhütlü 19TL
Taahhütsüz 29TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Kampanya Kayıt

TAMAMLA 15GB yazıp 5555‘e gönderin. Gelen onay mesajını da cevaplayın.

 • Kalan hak sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz

 • Kampanya İptali

Müşteri hizmetlerini aramalısınız.

Kampanya Detaylarını Gör
 • 15 GB’a tamamla kampanyasına; 4.5G’ye uyumlu cihazı ve simkartı olan, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki 7 GB ve üstü internet içeren tarifelerde* bulunan tüm müşterilerimiz kaydolabilir.
 • Kampanya kapsamında müşterilerimizin tarifelerindeki internet kotası, tarifelerine ek olarak tanımlanacak taahhütlü internet paketi ile toplam 15 GB’a tamamlanacaktır.
 • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 19TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 29TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.
 • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Söz konusu paketin; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, şirketimiz tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecek ve müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Paketin satın alındığı fatura dönemi için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.

blank

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Gokhan dedi ki:

  Paketin iptalini nasıl yapacağım

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Müşteri hizmetlerini aramalısınız.