Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom İlk Ay Bizden 12 Mbps Limitsiz Yalın Fiber İnternet Kampanyası – 79,90TL


04.07.2020
550
Türk Telekom İlk Ay Bizden 12 Mbps Limitsiz Yalın Fiber İnternet Kampanyası – 79,90TL

Türk Telekom İlk Ay Bizden 12 Mbps Limitsiz Yalın Fiber İnternet Kampanyası ile artık internetsiz ev kalmayacak. Türk Telekom Türkiye’nin en geniş alt yapıya sahip olan operatör olarak online başvuruda bulunan müşterilerimize ilk ay bizden hediye. Türk Telekom’un sunduğu İlk Ay bizden kapsamına online olarak jet hızında başvurunuzu yapabilirsiniz. Türk Telekom İlk Ay Bizden 12 Mbps Limitsiz Yalın Fiber İnternet Kampanyası içerisinde her yaş grubu için olan eğitim paketlerini zengin içerikleri ile siz müşterilerimize sunmaktadır. Türk Telekom İlk Ay Bizden 12 Mbps Limitsiz Yalın Fiber İnternet Kampanyasına hemen başvuruda bulunarak Türk Telekom evde internetin online başvurulara özel sunduğu fırsatları kaçırmayın diyoruz.

Türk Telekom İlk Ay Bizden 12 Mbps Limitsiz Yalın Fiber İnternet Kampanyası ile evde internet olsun diyen tüm müşterilerimiz için oldukça içeriği geniş kapsamlı bir paket olarak sunulmaktadır. Türk Telekom İlk Ay Bizden 12 Mbps Limitsiz Yalın Fiber İnternet Kampanyasına gelerek evden internet bağlantısı için başvuruda bulunan müşterilerimize kurulumlarını ücretsiz olarak yapıyoruz. Üstelik diğer internet servisinden gelen müşterilerimize 200TL hoş geldin indirimi sunulmaktadır. Ayrıca online başvurularda ilk ay internet bağlantınız ücretsiz sunulacaktır. Ve ekstra olarak da zengin kullanımlı içerikleri ile dijital servisler her yaş grubuna uygun olarak sunulmaktadır.

Türk Telekom İlk Ay Bizden 12 Mbps Limitsiz Yalın Fiber İnternet kampanyasına gelerek ücretsiz olarak faydalanabilecekleri içerikler aşağıdaki gibi olmaktadır.

Kampanya Dahilinde Ücretsiz Servisler

Buki : Okul öncesi ve 1.sınıf öğrencileri için okula hazırlık programıdır.

Hedefim İngilizce : 3.sınıftan liseye kadar her sınıf seviyesinde İngilizcenin kolay ve severek öğrenilmesini sağlayan online eğitim ürünüdür.

HızlıGo : Online hızlı okuma platformudur. Dakikada 800 kelimeyi anlam kaybı yaşamadan okuyabilme becerisi kazandırır.

Kayıp Sesler Ülkesi : Çocukların okuma yazmayı hızlı, kolay ve severek öğrenmesini sağlayan online okuma – yazma destek eğitim ürünüdür.

TEDdy’s  Ready : İngilizce öğrenmeye yeni başlayan ilkokul öğrencileri içindir. Erken yaşta eğlenerek kalıcı İngilizce öğrenilmesini ağlar.

Türk Telekom WİFİ :Türk Telekom WiFi noktalarından internete hem ücretsiz hem limitsiz giriş fırsatı.

TT Dijital Depo : Fotoğraf ve videolarını Dijital Depo’ya at, yenilerine yer aç! Üstelik 10 GB depolama alanı ücretsiz!

Akademi İngilizce: İngilizce eğitim programıyla kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanın!

Muud Doyasıya Müzik :Şarkıları HD kalitede dinleme, radyolarda sınırsız şarkı atlama ve aylık dilediğin yerli 250 şarkıyı indirerek dinleme keyfi!

McAfee Antivirüs Koruma : Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 3 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı.

Türk Telekom İlk Ay Bizden 12 Mbps Limitsiz Yalın Fiber İnternet Kampanyasına dahil olmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yaparak ardından randevunuzu alın. Randevu tarihinizde gelerek binanıza kadar kurulumunuzu tamamlayalım ve internetinizi evinize ulaşımını gerçekleştirelim. Modem kurulumunuzu ve bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra kullanmaya başladığınızdan emin olduktan sonra yanınızdan ayrılalım.

Kampanya adı

 12 Mbps Limitsiz Yalın Fiber Ev İnterneti

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Yalın Fiber Ev interneti

İçerikler

Ücretsiz Eğitim Paketleri
Evde Ücretsiz Kurulum
Bağlantı Ücreti Dahil
Erişim Ücreti Dahil
Modem Fırsatı
Fiber Gücü
Ev Telefonunda +4,90 TL’ye Her Yöne 100 DK
Online Başvurulara özel İlk Ay Bizden Hediye
200TL Hoş Geldin İndirimi

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü 24 Ay / Ayda 79,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Evde İnternete online olarak, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak yada Türk Telekom Satış Noktalarını ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Bizden Kampanyası 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir.​
  • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
  • Kampanya fiyatları ilk ay ücretsiz, kalan 23 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
  • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (20 TL), TL Bizden Kampanya kapsamında ilk ay ücretsiz ve kalan 23ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan ​16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10 TL’dir.
  • Kampanya fiyatları ilk ay ücretsiz, kalan 23 ay boyunca indirimli her şey dahil sabit fiyatlardır.
  • Her şey dahil fiyat:İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti toplam ücreti gösterir.
  • 200 TL Hoş Geldin İndirimi:Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek Bizden Kampanyası’yla Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 2 ay önceki diğer internet servis sağlayıcı son faturasını [email protected] adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ek olarak aylık 40 TL (vergiler dahil) olacak şekilde ve toplam 200 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.
  • Ücretsiz Eğitim Paketleri:Yılın Kampanyası kapsamında sunulan ücretsiz eğitim paketi seçenekleri Hedefim İngilizce, Buki, TEDdy’s Ready, HIZLIGO ve Kayıp Sesler Ülkesi’dir. Kampanya kapsamında 12 ay boyunca ücretsiz sunulan paketlerden sadece 1 tanesi isteğe bağlı olarak şeçilebilir. Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketi yeni satış anında verilmektedir. Kampanya katılımı sonrasında Eğitim teklifleri güncel fiyat ile sunulmaktadır. Ücretsiz paketler iptal edilmediği takdirde 12 ay sonunda otomatik olarak iptal olur. Müşterinin, internet paketini iptal etmesi halinde ücretsiz eğitim paketi de iptal olur ve eğitim paketinin vergili toplam fiyatı ceza olarak yansıtılır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.