Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom İlk Ay Bizden 100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası – 154,90TL


20.01.2021
519
Türk Telekom İlk Ay Bizden 100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası – 154,90TL

Türk Telekom İlk Ay Bizden 100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası kapsamında ilk ay faturanız bizden olmaktadır. Türk Telekom Türkiye’nin en geniş alt yapısına sahip tek operatörü olmaktadır. Bu açıdan müşteri memnuniyeti bizim için son derece önem taşımaktadır. Türk Telekom müşterilerimizin gülen yüzü bizim hedefimiz olmaktadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom İlk Ay Bizden 100 Mbps Limitsiz Fiber İnternete gelene ilk ay ücretsiz sunulacaktır. Türk Telekom’un sunduğu İlk Ay bizden kapsamına online olarak jet hızında başvurunuzu yapabilirsiniz. Türk Telekom İlk Ay Bizden 100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası içerisinde her yaş grubu için olan eğitim paketlerini zengin içerikleri ile siz müşterilerimize sunmaktadır. Türk Telekom İlk Ay Bizden 100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet Kampanyasına hemen başvuruda bulunarak Türk Telekom evde internetin online başvurulara özel sunduğu fırsatları kaçırmayın diyoruz.

Türk Telekom İlk Ay Bizden 100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası ile evde internet olsun diyen tüm müşterilerimiz için oldukça içeriği geniş kapsamlı bir paket olarak sunulmaktadır. Türk Telekom İlk Ay Bizden 100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet Kampanyasına gelerek evden internet bağlantısı için başvuruda bulunan müşterilerimize kurulumlarını ücretsiz olarak yapıyoruz. Üstelik diğer internet servisinden gelen müşterilerimize 200TL hoş geldin indirimi sunulmaktadır. Ayrıca online başvurularda ilk ay internet bağlantınız ücretsiz sunulacaktır. Ve ekstra olarak da zengin kullanımlı içerikleri ile dijital servisler her yaş grubuna uygun olarak sunulmaktadır.

Türk Telekom İlk Ay Bizden 100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet Kampanyasına dahil olmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yaparak ardından randevunuzu alın. Randevu tarihinizde gelerek binanıza kadar kurulumunuzu tamamlayalım ve internetinizi evinize ulaşımını gerçekleştirelim. Modem kurulumunuzu ve bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra kullanmaya başladığınızdan emin olduktan sonra yanınızdan ayrılalım.

Kampanya adı

 100 Mbps Limitsiz Fiber Ev İnterneti

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Fiber Ev interneti

İçerikler

Evde Ücretsiz Kurulum
Bağlantı Ücreti Dahil
Erişim Ücreti Dahil
Modem Fırsatı
Fiber Gücü
Ev Telefonunda +4,90 TL’ye Her Yöne 100 DK
Online Başvurulara özel İlk Ay Bizden Hediye
200TL Hoş Geldin İndirimi

Ücretlendirme

İlk Ay Bizden Taahhütlü 23 Ay / Ayda 154,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Evde İnternete online olarak, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak yada Türk Telekom Satış Noktalarını ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Bizden Kampanyası 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.​
  • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
  • Kampanya fiyatları ilk ay ücretsiz, kalan 23 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
  • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (20 TL), TL Bizden Kampanya kapsamında ilk ay ücretsiz ve kalan 23 ay boyunca aylık 16 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan ​16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10 TL’dir.
  • Kampanya fiyatları ilk ay ücretsiz, kalan 23 ay boyunca indirimli her şey dahil sabit fiyatlardır.
  • Her şey dahil fiyat:İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti toplam ücreti gösterir.
  • 200 TL Hoş Geldin İndirimi:Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek Bizden Kampanyası’yla Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 2 ay önceki diğer internet servis sağlayıcı son faturasını [email protected] adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ek olarak aylık 40 TL (vergiler dahil) olacak şekilde ve toplam 200 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.