Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyası


08.12.2020
419
Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyası

Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyası, Türk Telekom aboneleri için yepyeni bir kampanya daha başlatmış bulunuyor. Türk Telekom’un aboneleri için başlatmış olduğu bu seferki kampanyası il bazlı Bedava 10 GB İnternet kazandıran kampanya olmaktadır. Türk Telekom her zaman düzenlemiş olduğu kampanyalar ile öncülük etmeye ve abonelerine ekstra internet GB kazandırmaya devam ediyor. Türk Telekom aboneleri için genel anlamda sunduğu Bedava İnternet kampanyasının yanında başlatmış olduğu yepyeni il bazlı kampanyası ile de abonelerinin dikkatlerini üzerinde çekmeyi başarmış bulunuyor.

Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında, Türk Telekom tarafından belirlenmiş olan illere özel hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Türk Telekom ile belirtilen kampanya Balıkesir ve Çanakkale illerinde yaşayan Türk Telekom abonelerine, Efsane Tarifelerine geçen aboneler için düzenlenmiş bulunmaktadır. Balıkesir ve Çanakkale illerinde yaşayan Türk Telekom aboneleri bu şekilde Bedava 10 GB İnternet kazanma şansına sahip olmaktadır. Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Kampanyasına katılacak olan abonelerin muhakkak Türk Telekom tarafından belirlenmiş olan Efsane tariflerinden bir tanesine geçmiş olmaları gerekmektedir. Bu kapsamda Balıkesir ve Çanakkale illerinden birinde yaşayan ve Efsane tarifelerinden bir tanesine geçiş yapan Türk Telekom aboneleri Bedava 10 GB İnternet kazanma şansını yakalayacaktır.

Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Türk Telekom ile düzenlenen kampanyadan faydalanabilmek için ilk olarak Balıkesir ve Çanakkale illerinden bir tanesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Belirtilen illerde oturan Türk Telekom aboneleri numara taşıma ya da yeni hat alarak Türk Telekom efsane tarifelerinden bir tanesine geçiş yapmak zorundadır. Belirtilen şekilde Türk Telekom Efsane tarifelerinden birisine geçiş yapan Türk Telekom aboneleri Bedava 10 GB İnternet kazanma şansı yakalamaktadır. Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Kampanyasından abonelerimizin bir kere faydalanma hakkı bulunmaktadır.

Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında belirlenen Efsane tarifeleri aşağıdaki gibi olmaktadır. Belirlenen Efsane tarifelerden birisine geçiş yapmak için tarifelerden bir tanesine geçiş yapmanız gerekmektedir.

 • Türk Telekom Efsane 8 Tarifesi
 • Türk Telekom Efsane 12 Tarifesi
 • Türk Telekom Prime Efsane 20 Tarifesi
 • Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB Tarifesi

Kampanya Detayları

 • Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyası, Türk Telekom tarafından belirtilen illerde geçerli olmaktadır.
 • Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak için Türk Telekom abonelerinin Balıkesir ya da Çanakkale illerinden birisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.
 • Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerimizin numarasını Türk Telekom’a taşıması ya da yeni hat alarak Türk Telekom’lu olması gerekmektedir.
 • Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelere istenilen şartları sağlaması kapsamında Bedava 10 GB İnternet hediye edilecektir.
 • Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelere verilecek olan bedava 10 GB İnternet hediyesi, abonelerin hattını aktive etmesi durumunda hattına tanımlanacaktır.
 • Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyasından, Türk Telekom abonelerinin yalnızca bir defa faydalanma hakkı bulunmaktadır.
 • Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyasından, kazanılan Bedava 10 GB İnternet kullanım hakkı şartları sağlayan aboneler için sadece bir kereye mahsus olarak verilmektedir.
 • Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyası için Türk Telekom düzenlenen kampanyayı iptal etme ve her türlü değişikliği yaparak durdurma hakkına sahiptir.

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.