Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Huawei P40 Lite, 128 GB Tarifenize Ek -342TL


10.01.2021
449
Türk Telekom / Huawei P40 Lite, 128 GB Tarifenize Ek -342TL

Türk Telekom Huawei P40 Lite, 128 GB Tarifenize Ek olarak akıllı cihaz kampanyası devam etmektedir. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek taksit ile satın alma seçenekleri sunan kampanya tüm hızı ile siz değerli müşterilerimiz için devam etmektedir. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak ister taksit seçenekleri ile isterseniz de peşin olarak satın alabileceğiniz Huawei P40 Lite, 128 GB model cihaz satışa sunulmuş bulunuyor. Huawei markası her zaman kendini geliştiren ve çağımızın teknolojisine ayak uyduran bir marka olarak çıktığı günden bu güne oldukça ilerlemiş bulunmaktadır. Huawei P40 Lite, 128 GB model cihazı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve kendine oldukça iyi satış grafisi yakalamış durumdadır. Huawei P40 Lite, 128 GB model cihaz ile keşfedilmeyi bekleyen tüm güzellikler için tek bir telefon diyoruz ve Huawei P40 Lite’ın yapay zeka destekli dörtlü kamerası ve uzun ömürlü, hızlı şarj edilebilir bataryası ile keşfetmenin heyecanı hiç bitmeyecek.

Türk Telekom – Huawei iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, Huawei P40 Lite, 128 GB model cihaza 12 Ay boyunca Aylık*342TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Dilerseniz de Huawei P40 Lite, 128 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 3.499TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Huawei P40 Lite, 128 GB cihaz şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Huawei işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Huawei P40 Lite, 128 GB model cihazın yeşil, beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.

Huawei P40 Lite, 128 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 3.499 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 12 Ay Her Ay: 342 TL

Huawei P40 Lite, 128 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.4″ FHD+ LCD Huawei Punch Fullview
 • Kamera / 16MP Ön Kamera / 48MP (Geniş Açılı) + 8MP (Ultra Geniş Açılı) + 2MP (Makro) + 2MP (Bokeh) Arka Kamera
 • İşlemci  / Huawei Kirin 810 Octa-core / 2.27 GHz
 • RAM / Dahili Hafıza 6 GB / 128 GB
 • İşletim Sistemi  / EMUI 10.0.1 (Android 10.0 Tabanlı)
 • Batarya / 4200 mAh
 • Diğer / 40 W Huawei SüperŞarj GPU Turbo Huawei AppGallery
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.