Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Huawei P30 Pro 128 GB Tarifenize Ek – 1399TL


17.06.2019
655
Türk Telekom / Huawei P30 Pro 128 GB Tarifenize Ek – 1399TL

Türk Telekom’dan yepyeni bir cihaz kampanyası daha! Faturalı Türk Telekom hattınıza ek olarak satın alabileceğiniz Huawei P30 Pro 128 GB model cihaz sizleri bekliyor. Türk Telekom, Huawei iş birliği ile Türk Telekom faturalı hattınıza ek olarak 6 Aya kadar taksit seçenekleri bulunmaktadır. Huawei’nin yeni amiral gemisi olan P30 Pro’nun 4 kamerası ile kusursuz fotoğraflar çekeceksiniz… Huawei P30 Pro şimdi Türk Telekom’da! ​​​​​​

Türk Telekom Huawei P30 Pro 128 GB Model cihaz kampanyasında yararlanmak için, mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir. Kampanya katılımı için belli tutarlarda ön ödeme yapma şartı yaranabilir.

Türk Telekom, Huawei iş birliği ile Türk Telekom faturalı tarifenize ek olarak Huawei P30 Pro 128 GB model cihaz kampanyasına katılım için 1.000 TL ön ödeme yapılması zorunludur. Ön ödeme 1000TL yapıldıktan sonra Türk Telekom faturalı hattınıza ek olarak 6 Ay, ayda 1399TL taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.

Huawei P30 Pro 128 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 8499 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 6 Ay Her Ay: 1399 TL

Huawei P30 Pro 128 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran 6.47″ FHD+
 • Kamera 32 MP Ön Kamera / 40 MP + 20 MP + 8 MP Arka Kamera
 • İşlemci  HUAWEI KIRIN 980 / 2x Cortex A76 2.6 GHz, 2x Cortex A76 1.92 GHz, 4x Cortex A55 1.8 GHz
 • RAM / Dahili Hafıza 6 GB / 128 GB
 • İşletim Sistemi Android 9 + EMUI9.1
 • Batarya 4200 mAh
Kampanya Katılım Koşullarını Gör
 • Kampanya  Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.